Dziś (27.09) na drodze krajowej 28 w Gorzeniu Górnym doszło do kolizji Poloneza z Fiatem Pandą. Trzy
Polonez zderzył się z Fiatem, trzy osoby w szpitalu

Dziś (27.09) na drodze krajowej 28 w Gorzeniu Górnym doszło do kolizji Poloneza z Fiatem Pandą. Trzy osoby z niegroźnymi obrażeniami zostały odwiezione do szpitala. Ruch przez kilkanaście minut odbywał się wahadłowo.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dzisiaj (27.09) około godziny 7 rano na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Górnym, tuż przed nie dawno oddanym po remoncie mostkiem nad Ponikiewką. Zderzyły się ze sobą Polonez oraz Fiat Panda.

Jak wstępnie ustalono, kierowca Fiata Pandy nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i w wyniku hamowania zjechał na przeciwny pas drogi, uderzając w jadącego z przeciwka Poloneza. Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz dwie karetki. Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego straży pożarnej, trzy osoby z niegroźnymi obrażeniami zostały odwiezione do szpitala.

Przez kilkanaście minut ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Do nieszczęśliwego wypadku drogowego doszło również wczoraj (26.09) w Sułkowicach. Jak wstępnie ustalono kierujący rowerem uderzył w przyczepę ciągniętą przez KIA, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku doznanych obrażeń kierujący rowerem został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci Ruchu Drogowego ustalają okoliczności wypadku.

 

(MG)
(zdjęcia: MG, Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-1 #1 joł men 2011-09-28 10:15
boli mnie głowa, czy ktoś wreszcie mnie usłyszy, ała
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.