Około 300 zawodniczek i zawodników wzięło udział na Krytej Pływalni "Delfin" w finałach powiatowych w pływaniu drużynowym oraz indywidualnym w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Najwięcej miejsc na podium zdobyli wadowiczanie.

Około 300 zawodniczek i zawodników wzięło udział na Krytej Pływalni "Delfin" w finałach powiatowyc

W niedzielę (17.02) o godzinie 10:00 w Ponikwi odbędzie się Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II, będący imprezą towarzyszącą 10 Przeglądu Filmów Górskich, który odbędzie się w weekend w Wadowickim Centrum Kultury.

W niedzielę (17.02) o godzinie 10:00 w Ponikwi odbędzie się Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Paw

Przed nami kolejne turnieje z cyklu „Lolek Cup” w piłkę nożną. Tym razem do rywalizacji staną roczniki 2010 oraz 2011, w trakcie zmagań będziemy mogli obserwować 17 zespołów z województwa małopolskiego jak i śląskiego. Na parkiecie swoje umiejętności przedstawi około 200 młodych zawodników.

Przed nami kolejne turnieje z cyklu „Lolek Cup” w piłkę nożną. Tym razem do rywalizacji staną ro

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach wzbogaciła się w profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa ziemnego. Wszystko to dzięki głosowaniu i wygranemu konkursowi. Dzieciaki podobno już nie mogą się doczekać ładnej pogody i wyjścia na korty.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach wzbogaciła się w profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa ziemn

Blisko dwieście osób wzięło udział w biegu charytatywnym z którego dochód został przekazany rodzicom Natalki, czterolatki z Ponikwi chorującej  na ostrą białaczkę limfoblatyczną o najwyższym stopniu ryzyka.

Blisko dwieście osób wzięło udział w biegu charytatywnym z którego dochód został przekazany rodzi

Za nami finały powiatowe Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach rozegranych w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej wśród dziewcząt zwyciężyły gospodynie turnieju, a wśród chłopców najlepsza okazała się ekipa z Zespołu Szkół Nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie.

Za nami finały powiatowe Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach rozegranych w

Władze Kalwarii Zebrzydowskiej planują budowę w centrum miasta  przebudowę popularnego trawiastego boiska „Sahara”  na takie z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Korzystałyby z niego kluby sportowe z terenów gminy jak i uczniowie szkół.

Władze Kalwarii Zebrzydowskiej planują budowę w centrum miasta  przebudowę popularnego trawiastego b

Starostwo Powiatowe w Wadowicach planuje budowę  kolejnych siłowni plenerowych przy szkołach w Wadowicach i Andrychowie. Mają one powstać jeszcze w tym roku.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach planuje budowę  kolejnych siłowni plenerowych przy szkołach w Wadowi

Tomicka hala sportowa po raz drugi gościła uczestników Tomickiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (TALP). W sezonie 2018/2019 w zmaganiach wzięło udział osiem zespołów rywalizujących „każdy z każdym” przez siedem piątków (listopad, grudzień, styczeń). Rozegrano 27 meczów, padło 441 goli!

Tomicka hala sportowa po raz drugi gościła uczestników Tomickiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (TALP).

W Mucharzu odbędzie się bieg charytatywny dla czteroletniej Natalki, mieszkanki Ponikwi, chorującej  na ostrą białaczkę limfoblatyczną o najwyższym stopniu ryzyka.

W Mucharzu odbędzie się bieg charytatywny dla czteroletniej Natalki, mieszkanki Ponikwi, chorującej 

W dniach od 5 do 9 stycznia roku, reprezentacja MDS Polska wzięła udział w szkoleniu w centrali Mastro Defence System  w Charleroi w Belgii. W składzie tym był nasz instruktor Wadowickiego Klubu Seido Karate – Kyoshi Rafał Czapla.

W dniach od 5 do 9 stycznia roku, reprezentacja MDS Polska wzięła udział w szkoleniu w centrali Mastro

Do lipca tego roku ma powstać przy Zespole Szkół w Zebrzydowicach mini arena sportowa w skład której wejdzie kilka boisk do gier zespołowych. Gmina Kalwaria Zebrzydowska przekazała właśnie plac budowy.

Do lipca tego roku ma powstać przy Zespole Szkół w Zebrzydowicach mini arena sportowa w skład której

Blisko dwustu zawodników walczyło w czasie kolejnej, szóstej edycji turnieju szermierczego „Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej” w szpadzie sportowej, który odbył się w weekend  w Kalwarii Zebrzydowskiej. Został on zorganizowany przez Klub Szermierzy „Grass-Hopper Kalwaria”.

Blisko dwustu zawodników walczyło w czasie kolejnej, szóstej edycji turnieju szermierczego „Puchar M

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicze dziewcząt reprezentująca OSP Przytkowice zakwalifikowała  się  do udziału w Międzynarodowym Spotkaniu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Szwajcarii.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicze dziewcząt reprezentująca OSP Przytkowice zakwalifikowała  się  d

Zawodnicy z Klubu Gryf w Wadowicach Marcin Gajewski i Łukasz Byrski świetnie wypadli w pierwszym rzucie International Bench Press League, które niedawno odbyły się w Łodzi.

Zawodnicy z Klubu Gryf w Wadowicach Marcin Gajewski i Łukasz Byrski świetnie wypadli w pierwszym rzucie

W weekend już po raz szósty  Kalwaria  będzie gościć czołowych szpadzistów w kategoriach skrzat, zuch, dzieci, młodzik i junior młodszy podczas Turnieju Szermierczego "VI Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej" w szpadzie sportowej, który znajduje się w oficjalnym kalendarzu Polskiego Związku Szermierczego.  

W weekend już po raz szósty  Kalwaria  będzie gościć czołowych szpadzistów w kategoriach skrzat,

Pierwszy z  cyklu turniejów „Lolek Cup” w piłkę nożną za nami. Zabawę otworzył rocznik 2008, w trakcie zmagań  mogliśmy  obserwować 8 zespołów z województwa małopolskiego jak i śląskiego. Na parkiecie swoje umiejętności przedstawiło blisko 100 młodych zawodników.

Pierwszy z  cyklu turniejów „Lolek Cup” w piłkę nożną za nami. Zabawę otworzył rocznik 2008,

Po piętnastu latach szefowania PUKS Karol Wadowice jego założyciel  Karol Habrzyk postanowił zrezygnować z funkcji prezesa. Co było powodem?

Po piętnastu latach szefowania PUKS Karol Wadowice jego założyciel  Karol Habrzyk postanowił zrezygn

Ultra biegacze z Wichrów Beskidu zapraszają wszystkich  na organizowany już po raz drugi Sylwestrowy Bieg Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony dla  Wiktorii Jarmuziewicz, małej wadowiczanki, zmagającej się mózgowym porażeniem dziecięcym.

Ultra biegacze z Wichrów Beskidu zapraszają wszystkich  na organizowany już po raz drugi Sylwestrowy

Startuje cykl turniejów „Lolek Cup” w piłkę nożną. Zabawę otwiera rocznik 2008, w trakcie zmagań będziemy mogli obserwować 8 zespołów z województwa małopolskiego jak i śląskiego. Na parkiecie swoje umiejętności przedstawi około 100 młodych zawodników.

Startuje cykl turniejów „Lolek Cup” w piłkę nożną. Zabawę otwiera rocznik 2008, w trakcie zmaga