Na parkingu przed stadionem MKS Skawa Wadowice odbył się jesienny zlot graciarzy, czyli miłośników starej motoryzacji. Pojawiło się sporo ciekawych, starych pojazdów.

Na parkingu przed stadionem MKS Skawa Wadowice odbył się jesienny zlot graciarzy, czyli miłośników s

Do 15 listopada ma być gotowa nowa ścieżka rowerowa (a w zasadzie to ciąg pieszo-rowerowy) od Ponikiewki do zapory. Sporo biegaczy i rowerzystów już testuję trasę.

Do 15 listopada ma być gotowa nowa ścieżka rowerowa (a w zasadzie to ciąg pieszo-rowerowy) od Ponikie

Na parkingu przed stadionem MKS Skawa Wadowice odbędzie się jesienny zlot graciarzy, czyli miłośników starej motoryzacji. Im starszej, tym lepiej.

Na parkingu przed stadionem MKS Skawa Wadowice odbędzie się jesienny zlot graciarzy, czyli miłośnikó

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem będą to podstawy dietetyki dla każdego.

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem pod hasłem "Czas dla rodziny" na międzypokoleniowym spotkaniu integracyjnym.

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi

Vis a vis Orlika, ścieżki rowerowej i placu zabaw "Lolek" trwa budowa od lat obiecywanego pumptracka. Idzie błyskawicznie, tor został już wyasfaltowany, pozostało zagospodarowanie terenu. Władze miasta informują, że wszystko może być wcześniej oddane do użytku.

Vis a vis Orlika, ścieżki rowerowej i placu zabaw "Lolek" trwa budowa od lat obiecywanego pumptracka. I

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem będzie to miejska gra terenowa.

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi

Na stawie w Parku Miejskim w Andrychowie pojawili się wędkarze. Rozpoczęła się wielka przeprowadzka ryb do odrestaurowanego Stawu Anteckiego.

Na stawie w Parku Miejskim w Andrychowie pojawili się wędkarze. Rozpoczęła się wielka przeprowadzka

Użytkownicy hulajnóg elektrycznych w Wadowicach uruchomionych dzięki operatorowi Bolt niestety w dalszym ciągu mają problemy z ich użytkowaniem. Zostawianie pojazdów na środku chodnika czy nawet na ruchliwej ulicy w centrum miasta to niestety codzienność...

Użytkownicy hulajnóg elektrycznych w Wadowicach uruchomionych dzięki operatorowi Bolt niestety w dalsz

Wadowice rozstrzygnęły  przetarg na projekt nowej ścieżki rowerowej od Jaroszowic do Rokowa, prowadzącej prawym brzegiem Skawy m.in. przez Wenecję i pod mostem kolejowym. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, prace budowlane rozpoczną się w 2025 roku.

Wadowice rozstrzygnęły  przetarg na projekt nowej ścieżki rowerowej od Jaroszowic do Rokowa, prowadz

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem pod hasłem "Sprawność poprzez radość razem z iFitt".

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi

Pasjonaci z kanału YouTube Urbex with Passion postanowili zwiedzić nieczynną linię kolejową nr 103 na odcinku od mostu na Wiśle w Okleśnej do wadowickiego dworca kolejowego. Zobaczcie wideo!

Pasjonaci z kanału YouTube Urbex with Passion postanowili zwiedzić nieczynną linię kolejową nr 103 n

Książki, meble, lampy, zabawki, akcesoria, stare rzemiosło czy inne rzeczy nadające specyficzny klimat w mieszkaniu: to wszystko będzie można kupić ale też i sprzedać, podczas wrześniowego jarmarku staroci, organizowanego przez  Towarzystwo Miłośników Andrychowa.

Książki, meble, lampy, zabawki, akcesoria, stare rzemiosło czy inne rzeczy nadające specyficzny klima

Na potoku Ponikiewka gotowy jest już nowy mostek,  który będzie częścią nowej, 2,5 kilometrowej ścieżki rowerowej (a w zasadzie ciągu pieszo-rowerowego) prowadzącego na koronę zapory Jeziora mucharskiego a w przyszłości Velo Skawa. Całość ma być gotowa w listopadzie.

Na potoku Ponikiewka gotowy jest już nowy mostek,  który będzie częścią nowej, 2,5 kilometrowej ś

Vis a vis Orlika, ścieżki rowerowej i placu zabaw "Lolek" trwa budowa od lat obiecywanego pumptracka. Ma być gotowy w listopadzie.

Vis a vis Orlika, ścieżki rowerowej i placu zabaw "Lolek" trwa budowa od lat obiecywanego pumptracka. M

Koło PTTK "Chałupa" wraz zaprzyjaźnionymi instytucjami organizuje koleją akcje "Czyste Beskidy".  Będą sprzątać popularne szlaki turystyczne w gminie Andrychów. Można dołączyć!

Koło PTTK "Chałupa" wraz zaprzyjaźnionymi instytucjami organizuje koleją akcje "Czyste Beskidy".  B

Stoi już mostek na Ponikiewce, trwają prace nad pozostałymi przeprawami,  a także wyasfaltowano już sporą część nowej, coraz bardziej widocznej 2,5 kilometrowej ścieżki rowerowej (a w zasadzie ciągu pieszo-rowerowego) prowadzącego na koronę zapory Jeziora mucharskiego. Zapowiada się hit!

Stoi już mostek na Ponikiewce, trwają prace nad pozostałymi przeprawami,  a także wyasfaltowano już

W wakacje Miejską Bibliotekę Publiczną w Andrychowie odwiedziło kilka tysięcy czytelników. Niestety blisko 900 książek nie zostało oddanych. Stąd apel.

W wakacje Miejską Bibliotekę Publiczną w Andrychowie odwiedziło kilka tysięcy czytelników. Niestety

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem pod hasłem "Pozytywna dyscyplina (nastolatki)".

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi

Odkryty basen w Andrychowie kończy kolejny udany sezon: będzie czynny do końca sierpnia.

Odkryty basen w Andrychowie kończy kolejny udany sezon: będzie czynny do końca sierpnia. Czytaj więc