Z okazji końca ferii lodowisko na wadowickim rynku przeżywa prawdziwe oblężenie. Wszystko przez "darmochę" dla dzieci, uczniów, studentów i seniorów jak i darmową czekoladę.

Z okazji końca ferii lodowisko na wadowickim rynku przeżywa prawdziwe oblężenie. Wszystko przez "darm

Po torach linii 117 przejechał zabytkowy skład retro złożony z lokomotywy elektrycznej EP05-23 CZESIO i historycznych wagonów z "Warsem" na czele w postaci "Kremówki" i "Beskidów". Pociąg przyciągnął sporo miłośników kolei jak i oficjeli.

Po torach linii 117 przejechał zabytkowy skład retro złożony z lokomotywy elektrycznej EP05-23 CZESIO

Gmina Brzeźnica złożyła wniosek o dofinansowanie projektu w ramach którego ma powstać kilka kilometrów ścieżki rowerowej wzdłuż Kanału Łączany w kierunku Skawiny.

Gmina Brzeźnica złożyła wniosek o dofinansowanie projektu w ramach którego ma powstać kilka kilomet

Z okazji końca ferii  na wadowickim lodowisku uruchomionym przez właściciela Galicjanki wspólnie z gminą Wadowice przygotowano sporo atrakcji.

Z okazji końca ferii  na wadowickim lodowisku uruchomionym przez właściciela Galicjanki wspólnie z g

Na zakończenie ferii WCK  przygotowało gratkę dla miłośników mody i osób dbających o środowisko,  Wadowicki SWAParty to już trzecia odsłona wydarzenia dla wielbicieli rzeczy z drugiej ręki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja!

Na zakończenie ferii WCK  przygotowało gratkę dla miłośników mody i osób dbających o środowisko

Czy biegacze doczekają się w końcu porządnej bieżni na stadionie MKS Skawa w Wadowicach? Burmistrz Bartosz Kaliński zapowiada, że tak, ale jeszcze trochę na nią poczekamy.

Czy biegacze doczekają się w końcu porządnej bieżni na stadionie MKS Skawa w Wadowicach? Burmistrz B

Do końca lutego będzie działać lodowisko na wadowickim rynku uruchomione przez właściciela Galicjanki wspólnie z gminą Wadowice. To dobra forma rozrywki dla dzieci i młodzieży na właśnie rozpoczynające się ferie zimowe.

Do końca lutego będzie działać lodowisko na wadowickim rynku uruchomione przez właściciela Galicjan

Zaprzyjaźniony z nami program Regionalny Redyk odwiedził z kamerą prawie stuletnie Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Babicy w gminie Wadowice, aby zobaczyć, jak powstają słynne na całą okolice pączki. Zobaczcie wideo i sprawdźcie przepis!

Zaprzyjaźniony z nami program Regionalny Redyk odwiedził z kamerą prawie stuletnie Koło Gospodyń i G

Do Kalwarii, Wadowic i Andrychowa znowu przyjedzie pociąg retro. Tym razem dzięki Biurze Turystyki Kolejowej TurKol.pl. Zaplanowano dwie trasy, na jedną z nich już wykupiono bilety!

Do Kalwarii, Wadowic i Andrychowa znowu przyjedzie pociąg retro. Tym razem dzięki Biurze Turystyki Kole

Gratka dla miłośników mody i osób dbających o środowisko - Wadowicki SWAParty, czyli wymiana wszelaka. Przed nami trzecia odsłona wydarzenia dla wielbicieli rzeczy z drugiej ręki. Tym razem odbędzie się na niedawno otwartej Stacji Kultura na wadowickim dworcu.

Gratka dla miłośników mody i osób dbających o środowisko - Wadowicki SWAParty, czyli wymiana wszela

Szukasz pomysłu na przedwalentynkowy wieczór? Chcesz oderwać się od codzienności i spędzić czas w kreatywny sposób? CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej ma dla ciebie  doskonałą propozycję! Kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, które odbędzie się w klimatycznym Starym Kinie.

Szukasz pomysłu na przedwalentynkowy wieczór? Chcesz oderwać się od codzienności i spędzić czas w

W Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się druga edycja "Randki małżeńskiej w Wadowicach". Wszystko to w ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa.

W Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się druga edycja "Randki małżeńskiej w Wadowicach". Wszystko t

Już po raz trzeci w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się dwudniowy ogólnopolski turniej w scrabble.

Już po raz trzeci w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się dwudniowy ogólnopolski turniej w scrabble

Dokładnie 151 osób weszło do strażackich basenów napełnionych zimną wodą. W Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach odbyło się karnawałowe morsowanie. Wszystko w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy.

Dokładnie 151 osób weszło do strażackich basenów napełnionych zimną wodą. W Hotelu Młyn Jacka w

W ostatnich latach w gminie Wadowice powstało już prawie 15 kilometrów ścieżek rowerowych a kolejne jest w trakcie projektowania.

W ostatnich latach w gminie Wadowice powstało już prawie 15 kilometrów ścieżek rowerowych a kolejne

Beskidzka Grupa Modelarska zaprasza do obejrzenia makiety kolejowej. To spora gratka dla dzieci, dorosłych jak i miłośników kolei i modelarzy.

Beskidzka Grupa Modelarska zaprasza do obejrzenia makiety kolejowej. To spora gratka dla dzieci, dorosły

Jak co roku wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotował sporo wydarzeń z okazji finału. Jedną z nich jest karnawałowe morsowanie. Zobaczcie szczegóły!

Jak co roku wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotował sporo wydarzeń z okazji

Gmina Wadowice organizuje wyjazdy dla seniorów na Termy Chochołowskie. Zobaczcie szczegóły.

Gmina Wadowice organizuje wyjazdy dla seniorów na Termy Chochołowskie. Zobaczcie szczegóły. Czytaj w

Gośćmi  kolejnego spotkania w Klubie Podróżnika "Bez Paszportu" w WCK będą Izabella i Piotr Miklaszewscy oraz pies Snupi, którzy spędzili cztery lata w podróży autostopowej (głównie po Amerykach Południowej i Środkowej).

Gośćmi  kolejnego spotkania w Klubie Podróżnika "Bez Paszportu" w WCK będą Izabella i Piotr Miklas

Niedawno oddano do użytku nowy odcinek ścieżki rowerowej na zaporę, która razem ze starym odcinkiem tworzy wyasfaltowaną, blisko 6 kilometrową trasę w przyszłości część VeloSkawa. Zobaczcie jak wyglądał odcinek od stadionu do Ponikiewi przed wyasfaltowaniem.

Niedawno oddano do użytku nowy odcinek ścieżki rowerowej na zaporę, która razem ze starym odcinkiem