PiS organizuje w Wadowicach konwencję wyborczą, promujący program i lokalnych kandydatów tej partii, wśród których jest m.in. była burmistrz Wadowic Ewa Filipiak czy radny sejmiku Filip Kaczyński z Wadowic. Ma na niej pojawić się m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński.

PiS organizuje w Wadowicach konwencję wyborczą, promujący program i lokalnych kandydatów tej partii,

Na Placu Jana Pawła II odbyła się akcja "Idziemy na Wybory", mająca zachęcić do większej frekwencji w jesiennych wyborach do sejmu i senatu. Wzięli w niej udział lokalni działacze i kandydaci Koalicji Obywatelskiej,  a także posłowie Marek Sowa i Dorota Niedziela.

Na Placu Jana Pawła II odbyła się akcja "Idziemy na Wybory", mająca zachęcić do większej frekwencj

W niedzielę 13 października w godzinach od 7:00 do 21:00 zostaną przeprowadzone wybory do sejmy i senatu. W naszym okręgu wyborczym wybierzemy 8 posłów i 1 senatora. Zobaczcie, jak to będzie wyglądać.

W niedzielę 13 października w godzinach od 7:00 do 21:00 zostaną przeprowadzone wybory do sejmy i sena

Były burmistrz Wadowic a aktualnie radny Mateusz Klinowski zarzuca burmistrzowi Bartoszowi Kalińskiemu kłamstwa i niegospodarność w sprawie budowy południowej obwodnicy Wadowic i zapowiada doniesienie do prokuratury w tej sprawie.

Były burmistrz Wadowic a aktualnie radny Mateusz Klinowski zarzuca burmistrzowi Bartoszowi Kalińskiemu

Rada Miejska w Wadowicach na nadzwyczajnej sesji zadecydowała o nowych taryfach za wywóz odpadów z gminy. Nowe opłaty obowiązywać będą od 1 października tego roku.

Rada Miejska w Wadowicach na nadzwyczajnej sesji zadecydowała o nowych taryfach za wywóz odpadów z gmi

Paweł Kukiz  podczas oficjalna konferencji prasowej zorganizowanej na wadowickim rynku przedstawił założenia wyborcze Koalicji Polskiej – Kukiz’15 i PSL. Zaprezentowano też kandydatów w wyborach parlamentarnych na posłów z okręgu nr 12.

Paweł Kukiz  podczas oficjalna konferencji prasowej zorganizowanej na wadowickim rynku przedstawił za

Budynek Urzędu Miejskiego w Andrychowie można teraz "zwiedzić" nie wychodząc z domu, korzystając z komputera, smartfona czy tabletu.

Budynek Urzędu Miejskiego w Andrychowie można teraz "zwiedzić" nie wychodząc z domu, korzystając z k

Lider Kukiz'15 po raz kolejny w ostatnim czasie zawita do Wadowic. Paweł Kukiz spotka się na wadowickim rynku z mieszkańcami oraz mediami, a także parlamentarzystami i kandydatami na posłów.

Lider Kukiz'15 po raz kolejny w ostatnim czasie zawita do Wadowic. Paweł Kukiz spotka się na wadowickim

Nikt nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego miasto chce zmiany przebiegu południowej części planowanej obwodnicy Wadowic. Opozycja ma podejrzenia, że burmistrz Bartosz Kaliński chce w ten sposób usprawiedliwić wymianę działek z jednym z przedsiębiorców...

Nikt nie potrafi wytłumaczyć, dlaczego miasto chce zmiany przebiegu południowej części planowanej ob

Kilkadziesiąt osób jak co roku spotkało się pod pomnikiem Solidarności w Wadowicach aby uczcić Dzień Solidarności i Wolności, przypominający o podpisaniu 31 sierpnia 1980 roku porozumień sierpniowych. Wcześniej otwarto też wystawę „Wstańcie, chodźmy..." na wadowickim rynku.

Kilkadziesiąt osób jak co roku spotkało się pod pomnikiem Solidarności w Wadowicach aby uczcić Dzie

Polskie Stronnictwo Ludowe przedstawiło listy kandydatów w jesiennych wyborach  parlamentarnych. Kto powalczy o głosy wyborców w naszym okręgu wyborczym?

Polskie Stronnictwo Ludowe przedstawiło listy kandydatów w jesiennych wyborach  parlamentarnych. Kto p

Na YouTube można obejrzeć kolejną częśc filmu  "Układ, tu wszystko się zaczęło" autorstwa filmowca i dziennikarza Dawida Kierczaka. Mocne dokument opisuje naszą lokalną politykę i biznes. Co o tym myślicie?

Na YouTube można obejrzeć kolejną częśc filmu  "Układ, tu wszystko się zaczęło" autorstwa filmo

Nie powiodła się kolejna, bodajże już trzecia próba odwołania Mateusza Klinowskiego z funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej w Radzie Miejskiej w Wadowicach. Sześciu radnych PiS na znak protestu opuściło obrady...

Nie powiodła się kolejna, bodajże już trzecia próba odwołania Mateusza Klinowskiego z funkcji przew

W Wadowicach, tym razem na cmentarzu komunalnym, ma powstać nowy pomnik, poległych w walce o niepodległość i ofiar systemów totalitarnych po 1939 roku. To pomysł burmistrza Bartosza Kalińskiego, który mocno krytykuje radny Mateusz Klinowski.

W Wadowicach, tym razem na cmentarzu komunalnym, ma powstać nowy pomnik, poległych w walce o niepodleg

Były burmistrz Wadowic a obecnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach ostro podsumował swój falstart z wyborami do Parlamentu Europejskiego pod szyldem partii Roberta Biedronia: "Usunął mnie, żeby ułatwić zdobycie mandatu przez swojego chłopaka".

Były burmistrz Wadowic a obecnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach ostro podsumował swój falstart z wy

Po blisko 3 miesiącach od  konferencji, prezentującej efekty audytu śledczego, zamówionego w firmie Froud Control z Warszawy  za kwotę 107 tysięcy złotych przez  burmistrza Bartosza Kaliński, włodarz miasta poinformował, że nie upubliczni jego wyników. Dlaczego?

Po blisko 3 miesiącach od  konferencji, prezentującej efekty audytu śledczego, zamówionego w firmie

W Oświęcimiu zaprezentowani zostali kandydaci w wyborach parlamentarnych Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N i PL Zieloni  z okręgu nr 12.

W Oświęcimiu zaprezentowani zostali kandydaci w wyborach parlamentarnych Koalicyjnego Komitetu Wyborcze

Już za kilka tygodni czekają nas wybory parlamentarne. Jak się okazuje, o głosy wyborców do Sejmu powalczy pięciu mocnych kandydatów z Wadowic. Zobaczcie nazwiska i sylwetki!

Już za kilka tygodni czekają nas wybory parlamentarne. Jak się okazuje, o głosy wyborców do Sejmu po

Koalicja Obywatelska przedstawiła listy kandydatów w jesiennych wyborach  parlamentarnych. Kto powalczy o głosy wyborców w naszym okręgu wyborczym?

Koalicja Obywatelska przedstawiła listy kandydatów w jesiennych wyborach  parlamentarnych. Kto powalcz

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość przedstawił listy kandydatów w jesiennych wyborach  do Sejmu i Senatu. Kto powalczy o głosy wyborców w naszym okręgu wyborczym?

Komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość przedstawił listy kandydatów w jesiennych wyborach  do Sejmu