20 grudnia Lena Czechowicz (KWW Mateusz Klinowski i Wolne Wadowice) poinformowała, że rezygnuje z mandatu radnej Rady Miejskiej w Wadowicach. Kolejnym kandydatem z jej listy był architekt Krzysztof Faber. Jednak to nie on zajmie jej miejsce w radzie.

20 grudnia Lena Czechowicz (KWW Mateusz Klinowski i Wolne Wadowice) poinformowała, że rezygnuje z manda

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński nie wie na jakiej ulicy i przy jakim osiedlu znajdują się budynki w gminie, którą zarządza?

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński nie wie na jakiej ulicy i przy jakim osiedlu znajdują się budynki w

Mateusz Klinowski, były burmistrz Wadowic a aktualnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach, obwinia Prawo i Sprawiedliwość  za nienawiść i rozbudzanie w Polakach najgorszych instynktów, czego efektem ma być atak nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Mateusz Klinowski, były burmistrz Wadowic a aktualnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach, obwinia Prawo i

33-letnia była wiceburmistrz Wadowic Ewa Całus będzie od poniedziałku (14.01) nową dyrektorką krakowskiego wydziału edukacji. Zastapi Annę Korfel-Jasińską, która niedawno została wiceprezydent do spraw edukacji.

33-letnia była wiceburmistrz Wadowic Ewa Całus będzie od poniedziałku (14.01) nową dyrektorką krako

Od 1 stycznia  z Karty Dużej Rodziny mogą korzystać także rodzice, których dzieci są już dorosłe. Jest to możliwe dzięki nowelizacji ustawy o KDR.

Od 1 stycznia  z Karty Dużej Rodziny mogą korzystać także rodzice, których dzieci są już dorosłe

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński stwierdził niedawno, że w magistracie próżno szukać 93 milionów, którymi chwalił się jego poprzednik. Jak twierdzi radny Mateusz Klinowski, to kłamstwo, a na dowód ujawnił odpowiedź na interpelacje w której włodarz faktycznie "nieco" chyba przestrzelił...

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński stwierdził niedawno, że w magistracie próżno szukać 93 milionów

Józef Brynkus (Kukiz '15) uważa, że przyjęta przez Sejm nowelizacja obniżająca akcyzę na energię elektryczną to tylko przejściowa ulga dla obywateli a podwyżki to tylko kwestia czasu. Z mównicy sejmowej padły z jego ust ostre słowa.

Józef Brynkus (Kukiz '15) uważa, że przyjęta przez Sejm nowelizacja obniżająca akcyzę na energię

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Wadowice. Wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą weźmie udział w orszaku Trzech Króli.

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Wadowice. Wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą weźmie udział w

Komisarz wyborczy w Krakowie przyjął rezygnację i zdecydował o skreśleniu z listy radnych 23-letniej Leny Czechowicz z Wadowic. Do wyłonienia nowego radnego, rada miejska będzie pracować w 20 osobowym składzie.

Komisarz wyborczy w Krakowie przyjął rezygnację i zdecydował o skreśleniu z listy radnych 23-letniej

Mimo, że po wyborach samorządowych minęło już ponad dwa miesiące, nadal w Wadowicach możemy się natknąć na fizysy kandydatów, czy plakaty wyborcze. Może by to w końcu posprzątać?

Mimo, że po wyborach samorządowych minęło już ponad dwa miesiące, nadal w Wadowicach możemy się n

23-letnia wadowiczanka Lena Czechowicz rezygnuje z mandatu radnej Rady Miejskiej w Wadowicach. Kto ją zastąpi?

23-letnia wadowiczanka Lena Czechowicz rezygnuje z mandatu radnej Rady Miejskiej w Wadowicach. Kto ją za

Wygląda na to, że Urząd Miejski w Wadowicach pod rządami burmistrza Bartosza Kalińskiego odcina się od nowej identyfikacji wizualnej i loga miasta wprowadzonej w 2017 roku  jeszcze za rządów jego poprzednika burmistrza Mateusza Klinowskiego.

Wygląda na to, że Urząd Miejski w Wadowicach pod rządami burmistrza Bartosza Kalińskiego odcina się

W 37. rocznicę ogłoszenia stanu wojennego prezydent RP Andrzej Duda wręczył w Pałacu Prezydenckim ordery działaczom opozycji antykomunistycznej. Wśród oznaczonych znalazł się wadowiczanin Michał Siwiec Cielebon.

W 37. rocznicę ogłoszenia stanu wojennego prezydent RP Andrzej Duda wręczył w Pałacu Prezydenckim or

Kilkadziesiąt osób, głównie związkowcy, samorządowcy oraz młodzież, złożyło kwiaty i zapaliło znicze pod pomnikiem Solidarności na wadowickich plantach. W ten sposób upamiętnili 37. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Kilkadziesiąt osób, głównie związkowcy, samorządowcy oraz młodzież, złożyło kwiaty i zapaliło

Burmistrz Bartosz Kaliński stwierdził, że nie znalazł w magistracie pozyskanych 93 milionów, którymi w kampanii wyborczej chwalił się jego poprzednik Mateusz Klinowski. Ten na sesji przeczytał oświadczenie w tej sprawie niedawno powstałego w radzie Klubu Radnych Wolne Wadowice.

Burmistrz Bartosz Kaliński stwierdził, że nie znalazł w magistracie pozyskanych 93 milionów, którym

Mateusz Klinowski, były burmistrz  a aktualnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach, podpisał razem z innymi samorządowcami polskich miast deklarację „Solidarność dla Klimatu”. O co chodzi?

Mateusz Klinowski, były burmistrz  a aktualnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach, podpisał razem z inn

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński wycofał skargę gminy Wadowice na decyzję środowiskową w sprawie Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, złożoną  przez swojego poprzednika Mateusza Klinowskiego. Mieszkańcy południowej części miasta się ucieszą?

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński wycofał skargę gminy Wadowice na decyzję środowiskową w sprawie

Radny Józef Cholewka został drugim wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Wadowicach. Opozycja w radzie proponowała na to stanowisko radnego Tomasza Bąka. Radni zadecydowali jednak inaczej...

Radny Józef Cholewka został drugim wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Wadowicach. Opozycja w radzie

Taka ciekawostka: od teraz sesje Rady Miejskiej w Wadowicach można śledzić na żywo w Internecie na platformie YouTube. Ale to nie jedyne zmiany...

Taka ciekawostka: od teraz sesje Rady Miejskiej w Wadowicach można śledzić na żywo w Internecie na pl

Radna Lena Czechowicz, która była nieobecna na pierwszej sesji Rady Miejskiej w Wadowicach z powodów zawodowych, złożyła ślubowanie. Rada od teraz pracuje w pełnym 21 osobowym składzie.

Radna Lena Czechowicz, która była nieobecna na pierwszej sesji Rady Miejskiej w Wadowicach z powodów z