Tarnawianka Apart to noclegi dla grup  (do 10 osób) w pięknym i luksusowym domy w Tarnawie Dolnej. Piękny widok na Jezioro Mucharskie i Babią Górę, bliskość Enegrylandii i innych atrakcji regionu to tylko jedna z wielu zalet.

Tarnawianka Apart to noclegi dla grup  (do 10 osób) w pięknym i luksusowym domy w Tarnawie Dolnej. Pi

Spadek po rodzicach – co w przypadku, gdy wcześniej przekazali wszystko w darowiźnie? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Spadek po rodzicach – co w przypadku, gdy wcześniej przekazali wszystko w darowiźnie? Tego i nie tylk

Sycylia i Sardynia to jedne z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych we Włoszech. Obie wyspy wyróżniają się zróżnicowaną linią brzegową, gdzie urwiska przeplatają się z pięknymi plażami i zatokami ze szmaragdową wodą. Sycylia słynie z mafijnej przeszłości, barwnej historii oraz malowniczych krajobrazów, nad którymi góruje wulkan Etna. Z kolei Sardynia to oaza spokoju z urokliwymi miasteczkami i kryształowo czystym morzem. Który z regionów warto, więc wybrać na wczasy?

Sycylia i Sardynia to jedne z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych we Włoszech. Obie wyspy wyr

Posiadasz kilka kredytów i co miesiąc jesteś zmuszony płacić kilka rat? To znacząco obciąża Twój budżet i negatywnie wpływa na płynność finansową. W takim wypadku najlepiej wziąć kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń, by móc połączyć spłatę kredytów w jedną, korzystną ratę. Doradzimy, w jakim banku lub placówce pozabankowej dostać kredyt konsolidacyjny bez hipoteki.

Posiadasz kilka kredytów i co miesiąc jesteś zmuszony płacić kilka rat? To znacząco obciąża Twój

Dwie kolorowe skarpetki, obowiązkowo nie do pary - to symbol niedopasowania społecznego, ale też genotypowego u dzieci z Zespołem Downa. Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach chciałoby połączyć testowanie nowatorskich i atrakcyjnych form terapii z wykorzystaniem… skarpetek!

Dwie kolorowe skarpetki, obowiązkowo nie do pary - to symbol niedopasowania społecznego, ale też genot

Czy istnieje metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Poniżej dowiecie się Państwo jak schudnąć zdrowo pod okiem specjalistów z Centrum Dietetycznego Naturhouse Wadowice.

Czy istnieje metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Pon

Bystry Bobas zaprasza do Wadowic. Zajęcia skierowane są dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. W programie także zajęcia w języku angielskim.

Bystry Bobas zaprasza do Wadowic. Zajęcia skierowane są dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. W pro

Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinetach Projekt Zdrowie na terenie całej Polski, spotkania i transmisje live ze specjalistami oraz bezpłatne materiały dla Pacjentów to tylko niektóre elementy kampanii społeczno-edukacyjnej „Pomagamy, nie oceniamy”. Kampania organizowania przez Polskie Centra Dietetyczne potrwa od 9 września do końca listopada.

Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinetach Projekt Zdrowie na terenie całej Polski, spotkania i transm

Ministerstwo Finansów 12 sierpnia 2019 r. opublikowało projekt rozporządzenia dotyczącego możliwości stosowania kas rejestrujących w formie oprogramowania. Jego celem jest zwiększenie efektywności zwalczania przypadków sprzedaży nierejestrowanej. Rozwiązanie to nie tylko pozwoli na kontrolowanie transakcji w czasie rzeczywistym, ale również zmniejszy koszty posiadania kasy fiskalnej, co ma zachęcić przedsiębiorców do wyjścia z szarej strefy.

Ministerstwo Finansów 12 sierpnia 2019 r. opublikowało projekt rozporządzenia dotyczącego możliwośc

Jeden z powodów dlaczego warto być konsekwentnym w sprawie rozwodowej. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Jeden z powodów dlaczego warto być konsekwentnym w sprawie rozwodowej. Tego i nie tylko dowiesz się w

Kawiarnio-lodziarnia Carmello wprowadza nowość do Wadowic: to Bubble Tea - Bąbelkowe Napoje występujące w 5 opcjach. Oprócz tego zapraszamy na lody tajskie, lody naturalne własnej produkcji, największy wybór kaw. Polecamy również wiele przekąsek, posiłków i napojów.

Kawiarnio-lodziarnia Carmello wprowadza nowość do Wadowic: to Bubble Tea - Bąbelkowe Napoje występuj

Planujesz sprzedać swoje auto? Dowiedz się, co powinieneś zrobić, aby nie płacić następnej składki OC, a także jakie dokumenty powinieneś przekazać osobie nabywającej Twój samochód. A może dopiero co dokonałeś zakupu samochodu i myślisz nad tym, czy będziesz mógł korzystać z OC poprzedniego właściciela? Zapraszamy do lektury!

Planujesz sprzedać swoje auto? Dowiedz się, co powinieneś zrobić, aby nie płacić następnej składk

Nadszedł czas na powrót do szkoły. Z punktu widzenia dietetyków, niezwykle ważne jest jednak, aby dzieci były w szkole wyposażone w zdrowe przekąski, które dadzą im energię na cały dzień. Dowiedz się jak zorganizować żywienie ucznia.

Nadszedł czas na powrót do szkoły. Z punktu widzenia dietetyków, niezwykle ważne jest jednak, aby dz

Zasiedzenia służebności drogi koniecznej – czy ważne jest kto wybudował drogę? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Zasiedzenia służebności drogi koniecznej – czy ważne jest kto wybudował drogę? Tego i nie tylko t

Rozpoczął się rok szkolny. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie doskonalą swoją wiedzę poza szkołą, by dobrze zdać egzaminy oraz po to, aby nabyte umiejętności wykorzystywać w życiu codziennym.

Rozpoczął się rok szkolny. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie doskonalą

Wkrótce początek roku szkolnego. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie doskonalą swoją wiedzę poza szkołą, by dobrze zdać egzaminy oraz po to, aby nabyte umiejętności wykorzystywać w życiu codziennym.

Wkrótce początek roku szkolnego. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie doskon

Jak uniknąć zapłaty zachowku? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Jak uniknąć zapłaty zachowku? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w W

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach  zostało wyróżnione Certyfikatem  FIRMY GODNEJ ZAUFANIA.  Tylko my w Wadowicach (jako dietetycy) dostąpiliśmy tego zaszczytu!

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach  zostało wyróżn

Wadowice większości Polaków kojarzą się z postacią Jana Pawła Drugiego. Często nie wiemy, że jest to miasto bardzo klimatyczne i urokliwe, które dynamicznie się rozwija i oferuje swoim mieszkańcom idealne warunki życia.

Wadowice większości Polaków kojarzą się z postacią Jana Pawła Drugiego. Często nie wiemy, że jes

Efektywne odchudzanie to gorący temat. I to dosłownie gorący, bo przecież mamy już sezon wakacyjny. To właśnie latem najwięcej osób szuka sposobu, jak szybko pozbyć się zbędnych kilogramów. Jeśli i Ty należysz do tej grupy – dobrze, że tutaj jesteś. Dziś przedstawiamy pięć najważniejszych zasad, które pozwolą Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Efektywne odchudzanie to gorący temat. I to dosłownie gorący, bo przecież mamy już sezon wakacyjny.