Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci i młodzieży „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na k

Jakże często zdarzają mi się sytuacje, kiedy to podczas udzielania porady prawnej w sprawie rodzinnej, gdy przechodzę do omawiania obowiązków małżeńskich, widzę na twarzy moich klientów coraz większe oszołomienie. Ich oczy robią się wielkie niczym pięciozłotówki, a szczęki mimowolnie opadają jakby pod wpływem betonowego obciążenia.

Jakże często zdarzają mi się sytuacje, kiedy to podczas udzielania porady prawnej w sprawie rodzinnej

“Fantastycznych”, “rewolucyjnych” oraz “w 100% skutecznych” diet jest w Internecie i kolorowej prasie pod dostatkiem. Pytanie brzmi więc: czemu wszyscy ludzie w Polsce nie są jeszcze szczupli i piękni? Dowiedz się, jaka dieta jest naprawdę najskuteczniejsza!

“Fantastycznych”, “rewolucyjnych” oraz “w 100% skutecznych” diet jest w Internecie i kolorowe

Rewolucyjne zmiany w prawie rodzinnym – dotyczy opieki nad dzieckiem po rozwodzie! O co chodzi? Wszystkiego dowiesz się w Kancelarii „Actio”. W każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!

Rewolucyjne zmiany w prawie rodzinnym – dotyczy opieki nad dzieckiem po rozwodzie! O co chodzi? Wszystk

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę, 30 czerwca na otwarcie nowej Restauracji w Andrychowie, usytuowanej w samym sercu miasta.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę, 30 czerwca na otwarcie nowej Restauracji w Andrychowie

Kiedy można żądać ustanowienia drogi koniecznej? Co to znaczy – nie ma odpowiedniego dostępu? Tego wszystkiego dowiesz się w Kancelarii „Actio”. W każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!

Kiedy można żądać ustanowienia drogi koniecznej? Co to znaczy – nie ma odpowiedniego dostępu? Tego

Uczniowie ostatnich klas szkół średnich mają za sobą kolejny etap w swojej edukacji. Matura 2018 za nami, więc przyszedł czas na następny krok - wybór odpowiednich studiów. W głowach przyszłych studentów zaczynają nawarstwiać się pytania typu: „jaką uczelnię powinienem wybrać? Na jaki kierunek powinienem pójść? Jak podjąć odpowiednią decyzję tak, aby potem tego nie żałować?”.

Uczniowie ostatnich klas szkół średnich mają za sobą kolejny etap w swojej edukacji. Matura 2018 za

Z okazji zakończenia roku szkolnego, bistroWADO przygotowało rewelacyjną promocję. Dla wszystkich uczniów i studentów z powiatu wadowickiego - każdy burger w cenie 9,99 zł! Ale to nie wszystko!

Z okazji zakończenia roku szkolnego, bistroWADO przygotowało rewelacyjną promocję. Dla wszystkich ucz

Czy warto ustalać kontakty z dzieckiem w trakcie rozwodu?  Odpowiedź brzmi tak! Ważne jednak jest tak naprawdę dlaczego? Ale tego wszystkiego dowiesz się w Kancelarii „Actio”. W każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!

Czy warto ustalać kontakty z dzieckiem w trakcie rozwodu?  Odpowiedź brzmi tak! Ważne jednak jest tak

W związku z Państwa ogromnym zainteresowaniem oraz chęcią zmiany swojego sposobu żywienia, jesteśmy zaszczyceni poinformować Państwa o wydłużeniu godzin naszej pracy!

W związku z Państwa ogromnym zainteresowaniem oraz chęcią zmiany swojego sposobu żywienia, jesteśmy

Czy możesz nie zgodzić się na rozwód? Na to pytanie uzyskasz odpowiedź w Kancelarii "Actio" przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach. Pamiętaj, że w każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Czy możesz nie zgodzić się na rozwód? Na to pytanie uzyskasz odpowiedź w Kancelarii "Actio" przy uli

Gdy nadchodzą ciepłe dni i chcielibyśmy odsłonić trochę ciała, wiele z nas zastanawia się pewnie jak schudnąć 5 kg, które zostały nam po zimie? Jak schudnąć 10 kg?

Gdy nadchodzą ciepłe dni i chcielibyśmy odsłonić trochę ciała, wiele z nas zastanawia się pewnie

Kancelaria „Actio” pomoże skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej na zakupionej działce. W każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Kancelaria „Actio” pomoże skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej na zakupionej działce. W

Jakże często zdarzają mi się sytuacje, kiedy to podczas udzielania porady prawnej w sprawie rodzinnej, gdy przechodzę do omawiania obowiązków małżeńskich, widzę na twarzy moich klientów coraz większe oszołomienie. Ich oczy robią się wielkie niczym pięciozłotówki, a szczęki mimowolnie opadają jakby pod wpływem betonowego obciążenia.

Jakże często zdarzają mi się sytuacje, kiedy to podczas udzielania porady prawnej w sprawie rodzinnej

Wiosną wyjdź z cienia, zmień sposób żywienia! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z dietetykiem, podczas których będzie wykonany pomiar składu ciała. Badanie wykonane jest na profesjonalnym urządzeniu z zastosowaniem metody bioimpedancji elektrycznej BIA.

Wiosną wyjdź z cienia, zmień sposób żywienia! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z dietetykiem, po

Szukasz wyjątkowego miejsca na niedzielny wypad w okolicy Wadowic ? Właśnie je znalazłeś :-) Przyjdź do San Escobar w Jaszczurowej - grill & bar po drodze na Leskowiec (nieoficjalny szlak z Jaszczurowej przez "Złotą Polanę").

Szukasz wyjątkowego miejsca na niedzielny wypad w okolicy Wadowic ? Właśnie je znalazłeś :-) Przyjd

Planujesz najpiękniejszy dzień w swoim życiu? Chcesz wyglądać olśniewająco i czuć się najpiękniejszą Panną Młodą? Zadbaj o każdy szczegół i pamiętaj, że jednym z najważniejszych elementów kreacji Panny Młodej jest biżuteria, która podkreśli Twoją urodę i nada odpowiedniego charakteru.

Planujesz najpiękniejszy dzień w swoim życiu? Chcesz wyglądać olśniewająco i czuć się najpiękni

Na czym polega władza rodzicielska  i czy ma wpływ na kontakty z dzieckiem? Władza rodzicielska powinna być wykonywana tak, jak tego wymaga dobro dziecka i interes społeczny. O szczegółach dowiesz się w Kancelarii Prawnej Actio Radcowie Prawni i Adwokaci. W czwartki bezpłatne porady!

Na czym polega władza rodzicielska  i czy ma wpływ na kontakty z dzieckiem? Władza rodzicielska powin

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w nowej siedzibie Naturhouse w Wadowicach przy Alei Matki Bożej Fatimskiej 31.

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w nowej siedzibie Naturhouse w Wadowicach przy Alei M

W związku ze zbliżającym się finałem prac uchwałodawczych nad uchwaleniem nowego planu zagospodarowania przestrzennego dla około 20 hektarów terenów w Choczni, który to wywołuje wśród mieszkańców spore emocje, inwestor zabrał głos w tej sprawie.

W związku ze zbliżającym się finałem prac uchwałodawczych nad uchwaleniem nowego planu zagospodarow