Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu? Sam chciałbyś muzykować? Przyjdź do nas! Lekcje próbne są bezpłatne!

Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemności

9 lipca 2018 roku weszła w życie ustawa o zmianie ustawy – Kodeks cywilny oraz niektórych innych ustaw, która nowelizuje przepisy w zakresie przedawnienia długów. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

9 lipca 2018 roku weszła w życie ustawa o zmianie ustawy – Kodeks cywilny oraz niektórych innych ust

Wiele osób zastanawia się, co zrobić żeby szybko schudnąć bez efektu jo-jo. I nic w tym dziwnego, zrzucić zbędne kilogramy to sztuka, ale znacznie większym sukcesem i powodem do dumy jest odzyskać prawidłową masę ciała i utrzymać ten efekt. Wskazują na to badania i ankiety: według statystyk, prawie połowa walczących z otyłością powraca do swojej poprzedniej wagi średnio po dwóch latach, a po pięciu latach niemal 80% tych osób tyje ponownie. Nie chcesz zaliczać się do tej grupy? Koniecznie czytaj dalej!

Wiele osób zastanawia się, co zrobić żeby szybko schudnąć bez efektu jo-jo. I nic w tym dziwnego, z

Czy możesz żądać przeniesienia na swoją rzecz własności udziału w tej nieruchomości? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Czy możesz żądać przeniesienia na swoją rzecz własności udziału w tej nieruchomości? Tego i nie

Jeśli kiedykolwiek przeszło Wam przez myśl, aby zostać pisarzem, dziennikarzem lub scenarzystą to nowy projekt Wadowickiej Biblioteki Publicznej skierowany jest właśnie do Was!

Jeśli kiedykolwiek przeszło Wam przez myśl, aby zostać pisarzem, dziennikarzem lub scenarzystą to no

Rozpoczął się rok szkolny. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie doskonalą swoją wiedzę poza szkołą, by dobrze zdać egzaminy oraz po to, aby nabyte umiejętności wykorzystywać w życiu codziennym.

Rozpoczął się rok szkolny. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie doskonalą

Centrum Ubezpieczeń Agnieszka Lehrfeld od 3 września ma nową lokalizację. Biuro zostaje przeniesione na ulicę Gotowizna 46 w Wadowicach (obok Lidla, przy myjni bezdotykowej).

Centrum Ubezpieczeń Agnieszka Lehrfeld od 3 września ma nową lokalizację. Biuro zostaje przeniesione

Bo wykonywane są LASEREM NR 1 dostępnym tylko w renomowanych klinikach na całym świecie! Oferujemy: likwidację zmian naczyniowych, depilację laserową, likwidację przebarwień, fotoodmładzanie, redukcjię blizn potrądzikowych, resurfacing, odnowę, odmłodzenie i przebudowę skóry, redukcję trądziku.

Bo wykonywane są LASEREM NR 1 dostępnym tylko w renomowanych klinikach na całym świecie! Oferujemy: l

Studio Finezz w Wadowicach zaprasza na nowy rok taneczny. Trwają już zapisy, dlatego pośpieszcie się i rezerwujcie miejsca w grupach tanecznych. Zajęcia regularne zaczynamy już od 17 września!

Studio Finezz w Wadowicach zaprasza na nowy rok taneczny. Trwają już zapisy, dlatego pośpieszcie się

Szanowni Państwo, mieszkańcy Wadowic i pobliskich miejscowości.  Zapraszamy 1 i 2 września do hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 9, gdzie odbędzie się kolejna edycja Targów Budowlanych.  Temat przewodni to „Czyste powietrze dla Wadowice”.

Szanowni Państwo, mieszkańcy Wadowic i pobliskich miejscowości.  Zapraszamy 1 i 2 września do hali s

Oto trzy metody jak skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Oto trzy metody jak skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej. Tego i nie tylko dowiesz się w oddz

Jeszcze parę lat temu wydawało się, że zdrowe odżywianie jest głównie domeną kobiet. Na szczęście jednak panowie coraz częściej są świadomi, że to, co jedzą, ma ogromny wpływ na ich samopoczucie i sprawność fizyczną. Poznaj 5 zasad męskiej diety, które należy stosować niezależnie od wieku!

Jeszcze parę lat temu wydawało się, że zdrowe odżywianie jest głównie domeną kobiet. Na szczęśc

Co to jest Zasiedzenie a co „uwłaszczenie”? Jakie są cechy wspólne i różnice. Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Co to jest Zasiedzenie a co „uwłaszczenie”? Jakie są cechy wspólne i różnice. Tego i nie tylko d

Wakacje na półmetku, a w ENGLISH OK nauka trwa cały czas. Warto wykorzystać ostatni wakacyjny miesiąc na naukę w naszej szkole.

Wakacje na półmetku, a w ENGLISH OK nauka trwa cały czas. Warto wykorzystać ostatni wakacyjny miesią

W sierpniu 2018 roku placówka przy ulicy Zatorskiej 2 w Wadowicach zmieniła lokalizację. Nasz nowy adres to ulica Zatorska 4.

W sierpniu 2018 roku placówka przy ulicy Zatorskiej 2 w Wadowicach zmieniła lokalizację. Nasz nowy adr

Kolejny sukces! W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach zadowoleni klienci schudli od połowy marca tego roku ponad ponad PÓŁ TONY, czyli PONAD 500 KILOGRAMÓW oraz porada jak powstrzymać się od jedzenia słodyczy.

Kolejny sukces! W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach zadowoleni klienci schudli od połowy marc

Co to jest "uwłaszczenie"? Na czym polega? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Co to jest "uwłaszczenie"? Na czym polega? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio

Zachowek. Co to jest? Jak ustalić jego wysokość i obliczyć wartość? Czy dolicza się do niego darowizny? Tego i nie tylko dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Zachowek. Co to jest? Jak ustalić jego wysokość i obliczyć wartość? Czy dolicza się do niego darow

Naturhouse jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki .Zobacz historie firmy i dlaczego warto wybrać akurat nas a nie innych.

Naturhouse jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki .Zobacz historie firmy i dlaczego wart

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci i młodzieży „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? Postaw na k