Wiele osób pyta się, co to jest ten zachowek? (przez niektórych zwany zachówkiem) I o co w tym w ogóle w tym chodzi?

Wiele osób pyta się, co to jest ten zachowek? (przez niektórych zwany zachówkiem) I o co w tym w ogó

Urodziny, impreza firmowa a może wieczór panieński lub kawalerski? Szukasz wyjątkowego miejsca? Właśnie je znalazłeś!

Urodziny, impreza firmowa a może wieczór panieński lub kawalerski? Szukasz wyjątkowego miejsca? Wła

Zbliża się okres komunijny, w związku z tym zapraszamy Państwa na zakupy do naszego, mającego 70-letnią historię, sklepu przy ulicy Kościelnej w Wadowicach, gdzie kupisz wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do tego niezwykłego religijnego wydarzenia.

Zbliża się okres komunijny, w związku z tym zapraszamy Państwa na zakupy do naszego, mającego 70-let

Podział Majątku po rozwodzie. Kancelaria Prawna Actio Radcowie Prawni i Adwokaci zaprasza na darmowe porady prawne. Oddział kancelarii znajduje się Centrum Handlowe HEUREKA, II piętro, ul. Lwowska 16.

Podział Majątku po rozwodzie. Kancelaria Prawna Actio Radcowie Prawni i Adwokaci zaprasza na darmowe po

Niezwykle rzadko nowotwory, zarówno łagodne, jak i złośliwe rozwijają się w mięśniu sercowym. Jednak w przypadkach, gdy guz umiejscowi się właśnie w sercu może dawać różnorodne objawy, które nie zawsze wskazują, na trwającą chorobę nowotworową. Guzy serca w postaci pierwotnej uznawane są za rzadkość i znacznie częściej występują u dzieci, niż u dorosłych. Na szczęście w większości przypadków są to nowotwory łagodne. Inaczej sprawa się ma w przypadku przerzutów z innych narządów, gdzie serce może być miejscem ich lokalizacji w każdej grupie wiekowej.

Niezwykle rzadko nowotwory, zarówno łagodne, jak i złośliwe rozwijają się w mięśniu sercowym. Jed

Jesteś nękany przez tzw. firmy windykacyjne? Otrzymujesz korespondencje z firm o dziwnie brzmiących nazwach Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Mówią Ci coś nazwy Omega Wierzytelności, EOS, Ultimo, Best, Prokura?Jeżeli tak to znaczy, że jesteś „klientem”, a mówiąc poprawnie ofiarą firmy działającej w branży obrotu wierzytelnościami!

Jesteś nękany przez tzw. firmy windykacyjne? Otrzymujesz korespondencje z firm o dziwnie brzmiących na

Osiedle Zielona Polana to nowoczesne osiedle mieszkaniowe przy ul. Bunscha i ul. Federowicza w Krakowie. Składa się z kilkunastu budynków z garażami podziemnymi i naziemnymi, infrastrukturą techniczną i rekreacyjną, ogródkami oraz strefami wypoczynku. To miejsce, które pokochali mieszkańcy!

Osiedle Zielona Polana to nowoczesne osiedle mieszkaniowe przy ul. Bunscha i ul. Federowicza w Krakowie.

W dzisiejszym świecie praktycznie każdy rodzaj działalności wymaga wsparcia technologii internetowej i nie mówimy tutaj wyłącznie o stworzeniu strony www czy wizytówki internetowej. Chodzi o wirtualny spacer 3D.

W dzisiejszym świecie praktycznie każdy rodzaj działalności wymaga wsparcia technologii internetowej

Kancelaria „Actio” Radcowie Prawni i Adwokaci, zaprasza zainteresowane osoby  w każdy czwartek na bezpłatne porady prawne.

Kancelaria „Actio” Radcowie Prawni i Adwokaci, zaprasza zainteresowane osoby  w każdy czwartek na b

W Optyk Visus w Wadowicach oferujemy odpowiednie szkła okularowe z powłoką neutralizującą szkodliwe odblaski. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników urządzeń elektronicznych jak na przykład: telewizory LED, LCD, tablety i smartfony. Bez względu na wiek!

W Optyk Visus w Wadowicach oferujemy odpowiednie szkła okularowe z powłoką neutralizującą szkodliwe

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic poszukuje lektorów języka angielskiego. Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe. Możliwość zatrudnienia osób będących w trakcie studiów. Oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy.

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic poszukuje lektorów języka angielskiego. Wymagane wyk

Kancelaria „Actio” Radcowie Prawni i Adwokaci, zaprasza zainteresowane osoby  w każdy czwartek na bezpłatne porady prawne.

Kancelaria „Actio” Radcowie Prawni i Adwokaci, zaprasza zainteresowane osoby  w każdy czwartek na b
EL-WADO - instalacje elektryczne

EL-WADO jest firmą realizującą pełen zakres prac z dziedziny elektrotechniki w przystępnej cenie oraz dogodnym terminie. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji prawidłowego wykonania przez wykwalifikowanych specjalistów oraz pisemny protokół z pomiarów elektrycznych zabudowanych instalacji

EL-WADO jest firmą realizującą pełen zakres prac z dziedziny elektrotechniki w przystępnej cenie ora

Jeden z najstarszych o ile nie najstarszy sklep rodzinny z dewocjonaliami w Polsce, usytuowany w pobliżu domu św. Jana Pawła II w Wadowicach, zaprasza na zakupy. Rozszerzyliśmy działalność i powiększyliśmy powierzchnię.

Jeden z najstarszych o ile nie najstarszy sklep rodzinny z dewocjonaliami w Polsce, usytuowany w pobliżu

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawn

Już od 8 stycznia mieszkańcy Wadowic i okolicznych miejscowości będą mogli skorzystać z szerokiej oferty nowo powstałego Centrum Rozwoju Dzieci i Dorosłych „Krok po kroku”.

Już od 8 stycznia mieszkańcy Wadowic i okolicznych miejscowości będą mogli skorzystać z szerokiej o

Ostatnie dni do świąt? A ty ciągle zastanawiasz się co kupić w prezencie? Odpowiedź jest prosta: książkę! To dobry pomysł na prezent dla osoby, w każdym wieku od niemowlaka do seniora! Zapraszamy na stoisko Sowiarni na Jarmarku Świątecznym na wadowickim rynku a także do Księgarnia Sowiarnia.

Ostatnie dni do świąt? A ty ciągle zastanawiasz się co kupić w prezencie? Odpowiedź jest prosta: ks
Taksówka z Wadowic - bezpieczna i godna polecenia.

W Wadowicach działają różne formy transportu dzięki którym możemy się szybko i wygodnie poruszać, jedną z nich są taksówki. Naszą uwagę skupimy na jednej z najpopularniejszych i naszym zdaniem godnej polecenia taksówek w mieście, a mianowicie na TAXI Wadowice, która należy do Pana Bogdana Prochownika.

W Wadowicach działają różne formy transportu dzięki którym możemy się szybko i wygodnie poruszać

Jeden z najstarszych o ile nie najstarszy sklep z dewocjonaliami w Polsce, usytuowany obok domu św. Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na świąteczne zakupy.

Jeden z najstarszych o ile nie najstarszy sklep z dewocjonaliami w Polsce, usytuowany obok domu św. Jana

Sklep górski Broad Peak-Outdoor znajdujący się w Wadowicach w Centrum Handlowym Heureka przy ulicy Lwowskiej 16 zaprasza na zakupy i do wypożyczalni. Pasjonaci górskich wspinaczek, pieszych wycieczek, fani biwaków znajdą tutaj wszystko czego potrzebują.

Sklep górski Broad Peak-Outdoor znajdujący się w Wadowicach w Centrum Handlowym Heureka przy ulicy Lwo