Sklep górski Broad Peak-Outdoor znajdujący się w Wadowicach w Centrum Handlowym Heureka przy ulicy Lwowskiej 16 zaprasza na zakupy i do wypożyczalni. Pasjonaci górskich wspinaczek, pieszych wycieczek, fani biwaków znajdą tutaj wszystko czego potrzebują.

Sklep górski Broad Peak-Outdoor znajdujący się w Wadowicach w Centrum Handlowym Heureka przy ulicy Lwo

Poniżej przedstawiamy Państwu ostatni, z cyklu trzech artykułów, jakie powstały w oparciu o działania wynikające z kampanii informacyjno-edukacyjnej „Co czwarty- zobacz osobę nie chorobę”. Celem niniejszego tekstu jest przybliżenie ścieżki leczenia i rehabilitacji osób po kryzysach psychicznych.

Poniżej przedstawiamy Państwu ostatni, z cyklu trzech artykułów, jakie powstały w oparciu o działan

Z chorobą psychiczną można żyć, wiele jednak zależy od osób, których choroba dotknęła. Od ich akceptacji choroby, zrozumienia jej istoty, a jednocześnie niepoddawania się jej oraz zaufania do lekarzy i terapeutów. Równie istotne jest podejście drugiego człowieka. Ważna jest świadomość, że osoby chorujące nie są gorsze od zdrowych, też mają swoje cele, jakimi są zdrowienie i sprawne funkcjonowanie w społeczeństwie i pomimo trudu rehabilitacji starają się je osiągnąć. Nie można dyskryminować osób chorujących psychicznie za to kim są i co ich w życiu spotkało.*

Z chorobą psychiczną można żyć, wiele jednak zależy od osób, których choroba dotknęła. Od ich a

„Co czwarty - zobacz osobę nie chorobę”, to kampania informacyjno–edukacyjna, kierowana w głównej mierze do uczniów szkół średnich. Realizatorem kampanii jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii Adiutare w Wadowicach.

„Co czwarty - zobacz osobę nie chorobę”, to kampania informacyjno–edukacyjna, kierowana w główn

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Wadowicach i Oświęcimiu oraz siedzibą główną w Krakowie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, w wybrane dni, na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawn

Fundacja Sowiarnia od września tego roku realizuje projekt "Torba pełna wyobraźni" z myślą przewodnią "Czytanie to najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka", który ma zachęcić młodych czytelników do regularnego czytania.

Fundacja Sowiarnia od września tego roku realizuje projekt "Torba pełna wyobraźni" z myślą przewodni

Nic tak nie rozgrzewa w długie zimowe wieczory jak aromatyczne kakao. Napój uwielbiany w dzieciństwie, z którym kojarzą się same przyjemne chwile. A co powiesz na to, by zaprosić beztroskie wonności do swojego życia i móc otaczać się nimi każdego dnia w postaci luksusowych perfum?

Nic tak nie rozgrzewa w długie zimowe wieczory jak aromatyczne kakao. Napój uwielbiany w dzieciństwie,

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic poszukuje lektorów języka angielskiego. Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe. Możliwość zatrudnienia osób będących w trakcie studiów. Oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy.

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic poszukuje lektorów języka angielskiego. Wymagane wyk

Choć do kalendarzowej zimy pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto zaopatrzyć się w produkty pielęgnacyjne chroniące skórę twarzy i rąk przed mrozem. Właśnie te części ciała są najbardziej narażone na przesuszenie oraz popękanie.

Choć do kalendarzowej zimy pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto zaopatrzyć się w produkt

6 grudnia to długo wyczekiwany dzień nie tylko przez najmłodszych. Obdarowywanie się prezentami na stałe weszło do naszej tradycji i jest wyjątkową okazją do wyrażania swoich uczuć w stosunku do najbliższych. Skorzystaj z propozycji MakeUp.pl kosmetycznych podarunków w cenach przystępnych dla każdego.

6 grudnia to długo wyczekiwany dzień nie tylko przez najmłodszych. Obdarowywanie się prezentami na st

Samodzielne zaprojektowanie idealnej łazienki lub kuchni to zwykle proces czasochłonny i kosztowny. Uniknięcie błędów technicznych związanych z aranżacją lub remontem tych pomieszczeń to jeden z najczęstszych problemów pojawiający się w trakcie urządzania nowego mieszkania... Nie mniej ważna staje się dziś odpowiednia atmosfera domowych wnętrz.

Samodzielne zaprojektowanie idealnej łazienki lub kuchni to zwykle proces czasochłonny i kosztowny. Uni

Ponownie zapraszamy do korzystania z oferty Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach, ul. Mickiewicza 15.

Ponownie zapraszamy do korzystania z oferty Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w siedzibie

W ostatnich latach zwiększa się liczba placówek świadczących wsparcie osobom z niepełnosprawnością intelektualną bądź dotkniętych zaburzeniami psychicznymi. Kluczowe miejsce w tej dziedzinie zajmują środowiskowe domy samopomocy. W naszym powiecie taką formę pomocy niesie Środowiskowy Dom Samopomocy (ŚDS)  im. św. Matki Teresy z Kalkuty.

W ostatnich latach zwiększa się liczba placówek świadczących wsparcie osobom z niepełnosprawności

9 listopada TULIMY szkoła rodzenia w Suchej Beskidzkiej rozpoczyna kolejny kurs, podczas którego kompleksowo przygotujemy przyszłych rodziców do czekającej ich nowej roli. Zapraszamy!

9 listopada TULIMY szkoła rodzenia w Suchej Beskidzkiej rozpoczyna kolejny kurs, podczas którego komple

San Disco Bar przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach zaprasza na kolejne weekendowe imprezy. Zobaczcie szczegóły!

San Disco Bar przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach zaprasza na kolejne weekendowe imprezy. Zobaczcie szcz

W dniach 18-21 października odbędzie się wyjątkowy kiermasz obuwia, podczas którego będzie możliwość zakupienia butów marki Badura w atrakcyjnych cenach. Weekend wielkich zniżek rozpocznie się już w środę 18 października o godz. 9:00 i potrwa do soboty, do godz. 18:00. Kiermasz będzie miał miejsce na parkingu przy Biedronce w Wadowicach na ul. Wałowej. Ceny już od 70 złotych!

W dniach 18-21 października odbędzie się wyjątkowy kiermasz obuwia, podczas którego będzie możliwo

San Disco Bar przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach zaprasza na weekendowe imprezy. Zobaczcie szczegóły!

San Disco Bar przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach zaprasza na weekendowe imprezy. Zobaczcie szczegóły!

Osobie wymagającej całodobowej opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, niemogącej samodzielnie funkcjonować, której nie można zapewnić pomocy w miejscu zamieszkania, przysługuje prawo do umieszczenia w domu pomocy społecznej - tak stanowi polskie prawo. Ile takich placówek jest w naszym regionie i jak działają?

Osobie wymagającej całodobowej opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, niemogącej sam

Do wynajęcia lokal na cele handlowe i usługowe przy Placu Bohaterów Getta (ulica Piaskowa 12). 34 m2, ogrzewanie podłogowe, duża witryna we frontowej fasadzie. Na wyposażeniu toaleta z umywalką.

Do wynajęcia lokal na cele handlowe i usługowe przy Placu Bohaterów Getta (ulica Piaskowa 12). 34 m2,

San Disco Bar przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach zaprasza na weekendowe imprezy.  Zobaczcie szczegóły!

San Disco Bar przy ulicy Lwowskiej 16 w Wadowicach zaprasza na weekendowe imprezy.  Zobaczcie szczegół