Okres wakacji idealnie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, stąd też pomysł na zorganizowanie dla każdego chętnego gry terenowej. SherLOCK zaprasza na Wadowicką Grę Miejską. Każdy może wziąć w niej udział i sprawdzić swoją spostrzegawczość oraz znajomość Wadowic.

Okres wakacji idealnie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, stąd też pomysł na zorganizowanie

Jeśli chcecie, aby wasze pociechy spędziły wakacyjny czas w twórczy i ciekawy sposób koniecznie zapiszcie je na „Kreatywne wtorki” – wakacyjne zajęcia w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

Jeśli chcecie, aby wasze pociechy spędziły wakacyjny czas w twórczy i ciekawy sposób koniecznie zapi

Żywiołowe zajęcia wakacyjne  z Wadowickim Centrum Kultury  w pełni! Zostało niewiele wolnych miejsc na wycieczki i warsztaty. Zobaczcie szczegóły!

Żywiołowe zajęcia wakacyjne  z Wadowickim Centrum Kultury  w pełni! Zostało niewiele wolnych miejs

W wakacje nuda się nie uda! A przynajmniej nie grozi nam ona w Wadowickiej Bibliotece, która przez wakacje stawia na sztukę przez duże „S”.

W wakacje nuda się nie uda! A przynajmniej nie grozi nam ona w Wadowickiej Bibliotece, która przez waka

"Seven": tak nazywa się pierwszy album formacji SoulTaker, którego członkowie pochodzą z naszego regionu. Płytę można za darmo przesłuchać na YouTubie, dostępna jest również na fizycznym nośniku.

"Seven": tak nazywa się pierwszy album formacji SoulTaker, którego członkowie pochodzą z naszego regi

Wadowickie kino Centrum, jak co roku, zaprasza na lubiane przez wadowicką publiczność letnie kino plenerowe.  Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Zobaczcie szczegóły.

Wadowickie kino Centrum, jak co roku, zaprasza na lubiane przez wadowicką publiczność letnie kino plen

W weekend odbywały się Dni Andrychowa. Miłośnicy różnego rodzaju brzmień mieli powody do radości: nie zabrakło popu, rocka, hip-hopu, reggae, disco polo i muzyki ludowej. Niekwestionowaną gwiazdą imprezy były Elektryczne Gitary.

W weekend odbywały się Dni Andrychowa. Miłośnicy różnego rodzaju brzmień mieli powody do radości:

Lubisz czytać? Śledzisz nowości wydawnicze? Chciałbyś mieć dostęp do największych światowych bestsellerów literackich za darmo i bez wychodzenia z domu? Jeśli tak, najnowsza oferta Wadowickiej Biblioteki Publicznej skierowana jest właśnie do ciebie!

Lubisz czytać? Śledzisz nowości wydawnicze? Chciałbyś mieć dostęp do największych światowych bes

W środę (26.06) w ZZOZ w Wadowicach w Oddziale Dziecięcym odbył się uroczysty wernisaż zorganizowany przez Fundację „Obraz w pigułce” i Miasto Wadowice. Podczas wernisażu, został odsłonięty obraz namalowany przez wolontariuszy dla szpitala. Obraz powstał na podstawie prac małych Pacjentów w ramach projektu „Tradycyjne zabawki”.

W środę (26.06) w ZZOZ w Wadowicach w Oddziale Dziecięcym odbył się uroczysty wernisaż zorganizowan

Reggae Most to od lat punkt obowiązkowy w wakacyjnych działaniach Wadowickiego Centrum Kultury. Również w tym roku nie zabraknie atrakcji i świetnych koncertów nad Skawą! Ujawniono już część artystów tegorocznej, szesnastej już  edycji imprezy.

Reggae Most to od lat punkt obowiązkowy w wakacyjnych działaniach Wadowickiego Centrum Kultury. Równie

Startuje Wadowicki Tydzień Jazzu: niezwykłe dni z muzyką w naszym mieście, towarzyszące wydarzeniu o światowej już sławie, czyli Młyn Jazz Festival Wadowice. Wystąpi sporo ciekawych artystów i co ważne,  będzie można ich wysłuchać podczas bezpłatnych  koncertów!

Startuje Wadowicki Tydzień Jazzu: niezwykłe dni z muzyką w naszym mieście, towarzyszące wydarzeniu o

Podczas III Pikniku Organizacji Pozarządowych, organizowanego przez Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie, rozstrzygnięto konkurs  „Najlepsze działanie w zakresie współpracy międzypokoleniowej lub aktywizacji społecznej”.

Podczas III Pikniku Organizacji Pozarządowych, organizowanego przez Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy

Masz 25 - 50 lat i uważasz, że w Wadowicach nic się nie dzieje? Wadowickie Centrum Kultury chętnie wykorzysta pomysły do stworzenia oferty dla dorosłych.

Masz 25 - 50 lat i uważasz, że w Wadowicach nic się nie dzieje? Wadowickie Centrum Kultury chętnie wy

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udziału w spektaklu kukiełkowym „Jak Karolek został Papieżem”.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udzia

Fundacja „Obraz w pigułce” wspólnie z małymi pacjentami wadowickiego szpitala oraz gminą Wadowice  zapraszają na uroczysty wernisaż, podczas którego zostanie odsłonięty obraz namalowany przez wolontariuszy dla lecznicy. Obraz powstał na podstawie prac małych pacjentów w ramach projektu „Tradycyjne zabawki”.

Fundacja „Obraz w pigułce” wspólnie z małymi pacjentami wadowickiego szpitala oraz gminą Wadowice

Zaczęły się wakacje! Jeśli chcecie aby wasze pociechy spędziły ten czas w twórczy i ciekawy sposób koniecznie zapiszcie je na „Kreatywne wtorki” – wakacyjne zajęcia w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. Zobaczcie co przygotowano!

Zaczęły się wakacje! Jeśli chcecie aby wasze pociechy spędziły ten czas w twórczy i ciekawy sposó

Nareszcie nadeszły wyczekiwane przez wszystkich wakacje. A jak wiadomo latem nie ma czasu na nudę! Pamięta o tym Wadowickie Centrum Kultury, które jak co roku przygotowało mnóstwo atrakcji! Zobaczcie!

Nareszcie nadeszły wyczekiwane przez wszystkich wakacje. A jak wiadomo latem nie ma czasu na nudę! Pami

Warsztaty, obrzucanie się barwnym pudrem, animacje, siatkówka plażowa, dobre jedzenie, siatkówka plażowa, przejażdżki atrakcjami, występy ciekawych artystów z zespołem LemON na czele: kilka tysięcy osób bawiło się na wadowickiej Wenecji na Wiankach nad Skawą!

Warsztaty, obrzucanie się barwnym pudrem, animacje, siatkówka plażowa, dobre jedzenie, siatkówka pla

Krzysztof Lisowski, Jadwiga Malina, Michał Zabłocki, Szczęsny Wroński, Michał Piętniewicz to artyści, którzy pojawią się w Wadowickim Centrum Kultury od 24 czerwca do 1 lipca w ramach projektu „5 x poezja”. Jest jeszcze kilka miejsc na prestiżowe warsztaty z wybitnymi poetami!

Krzysztof Lisowski, Jadwiga Malina, Michał Zabłocki, Szczęsny Wroński, Michał Piętniewicz to artyś

Wadowice rozpoczną wakacje w spektakularnym stylu! Wianki nad Skawą  to warsztaty wiankowe, animacje, dmuchańce, siatkówka plażowa, przejażdżki ciuchcią i dorożką, automobile, pyszne jedzenie, eksplozja kolorów oraz koncert zespołu LemON i dyskoteka z DJ Sławomirem!

Wadowice rozpoczną wakacje w spektakularnym stylu! Wianki nad Skawą  to warsztaty wiankowe, animacje,