Padający śnieg nie ułatwia i tak już trudnych warunków na drogach. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie, od rana doszło do kilku kolizji. Uważajcie!

Padający śnieg nie ułatwia i tak już trudnych warunków na drogach. Na drogach jest ślisko i niebezp

Kolejne dwa groźne zdarzenia na drogach powiatu wadowickiego. W Barwałdzie Dolnym zderzyły się dwa samochody. Poszkodowane zostały trzy osoby. Z kolei w Stanisławiu Dolnym doszło do potrącenia pieszego. Wezwano do niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kolejne dwa groźne zdarzenia na drogach powiatu wadowickiego. W Barwałdzie Dolnym zderzyły się dwa sa

Na Placu Jana Pawła II w Wadowicach kierująca mazdą potrąciła 68-letnią kobietę. Piesza przechodziła w niedozwolonym miejscu, trafiła do szpitala.

Na Placu Jana Pawła II w Wadowicach kierująca mazdą potrąciła 68-letnią kobietę. Piesza przechodzi

Kierowca tego ciągnika siodłowego z naczepą chyba się nieco pogubił a jakby tego było mało, wyjeżdżając z wąskiej ulicy Barskiej na ulicę Batorego w Wadowicach uszkodził stojący tutaj samochód osobowy.

Kierowca tego ciągnika siodłowego z naczepą chyba się nieco pogubił a jakby tego było mało, wyjeż

Policja zatrzymała  22-latka, który jechał motorowerem, mając prawie promil alkoholu. Jakby tego było miało, nie posiadał uprawnień i wiózł pasażera.

Policja zatrzymała  22-latka, który jechał motorowerem, mając prawie promil alkoholu. Jakby tego by

Na ulicy Beskidzkiej w Wieprzu, leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr  781, doszło do potrącenia pieszego. 55-letni mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym. Trafił do szpitala.

Na ulicy Beskidzkiej w Wieprzu, leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej nr  781, doszło do potrącenia p

Rodzina, strażacy oraz policja poszukują zaginionego mieszkańca Wadowic. 66-latek wyszedł z domu na ulicy Mickiewicza i do tej pory nie wrócił.

Rodzina, strażacy oraz policja poszukują zaginionego mieszkańca Wadowic. 66-latek wyszedł z domu na u

Nawet 8 lat pozbawienia wolności grozi 62-latkowi z gminy Wadowice, który na terenie swojej posesji posiadał nielegalną broń i amunicję.

Nawet 8 lat pozbawienia wolności grozi 62-latkowi z gminy Wadowice, który na terenie swojej posesji pos

Tragedia w lesie w Gorzeniu Dolnym. Z myśliwskiej ambony spadł 66-letni mężczyzna. Niestety mimo długiej reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tego wypadku.

Tragedia w lesie w Gorzeniu Dolnym. Z myśliwskiej ambony spadł 66-letni mężczyzna. Niestety mimo dłu

Dwie osoby, dorosły i dziecko, zostały poszkodowane w wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej i Białej Drogi w Andrychowie.

Dwie osoby, dorosły i dziecko, zostały poszkodowane w wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu leż

Na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach, w okolicach restauracji "Czartak" doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe. Są poszkodowani.

Na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach, w okolicach restauracji "Czartak" doszło do groźnego wypadku.

W okresie od 1 do 15 grudnia  na terenie województwa śląskiego i małopolskiego obowiązuje zakaz noszenia wszelkiego rodzaju broni. Jak się okazuje, nie wszyscy o tym jednak wiedzą lub pamiętają...

W okresie od 1 do 15 grudnia  na terenie województwa śląskiego i małopolskiego obowiązuje zakaz nos

Taka sytuacja: jadąc pod prąd kierowca wymusił pierwszeństwo na innym samochodzie. W tym przypadku na ciężkim samochodzie gaśniczym jadącym do akcji druhów z OSP Jaroszowice. Ku przestrodze!

Taka sytuacja: jadąc pod prąd kierowca wymusił pierwszeństwo na innym samochodzie. W tym przypadku na

41-letni mieszkaniec Bulowic mógł doprowadzić do katastrofy w ruchu kolejowym. Policja już go zatrzymała. Jak się okazało może usłyszeć więcej zarzutów, za które grozi mu nawet 8 lat pozbawienia wolności.

41-letni mieszkaniec Bulowic mógł doprowadzić do katastrofy w ruchu kolejowym. Policja już go zatrzym

Na drodze krajowej nr 52 między Chocznią a Inwałdem kierowca ciągnika siodłowego stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego naczepa pojazdu wylądowała w rowie. Przez dłuższy czas jeden pas jezdni w tym miejscu był zablokowany a kierowców czekały utrudnienia.

Na drodze krajowej nr 52 między Chocznią a Inwałdem kierowca ciągnika siodłowego stracił panowanie

W ostatnim czasie policja cyklicznie kontroluje w lasach nieodpowiedzialnych motocrossowców i quadowców. Sypią się  mandaty: wjazd nimi do lasu i na szlaki turystyczne może skończyć się karą nawet 5 tysięcy złotych!

W ostatnim czasie policja cyklicznie kontroluje w lasach nieodpowiedzialnych motocrossowców i quadowców

W Zakrzowie kierująca oplem astrą kobieta wjechała do rowu. Nic dziwnego: miała ponad 1,7 promila a do tego sąd wczesniej zabrał jej prawo jazdy. To niestety nie jedyna kierująca "na dwóch gazach" w ten weekend na drogach powiatu wadowickiego.

W Zakrzowie kierująca oplem astrą kobieta wjechała do rowu. Nic dziwnego: miała ponad 1,7 promila a d

Szczeniaczki, które przyszły na świat w bardzo złych warunkach oraz jamnikowaty kundelek potrzebują waszej pomocy. Pomożecie?

Szczeniaczki, które przyszły na świat w bardzo złych warunkach oraz jamnikowaty kundelek potrzebują

W wigilię św. Andrzeja, obchodzone są Andrzejki, będące dla wielu osób okazją do zorganizowania ostatniej zabawy przed adwentem. Policjanci apelują do kierowców o nieprowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu.

W wigilię św. Andrzeja, obchodzone są Andrzejki, będące dla wielu osób okazją do zorganizowania os

Mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy – to konsekwencje kierowania pojazdem z nadmierną prędkością przez 59-letniego kierowcę w Przytkowicach. Oprócz mandatu, punktów karnych zatrzymano mu prawo jazdy na trzy miesiące.

Mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy – to konsekwencje kierowania pojazdem z nadmierną prędk