32-latkowi z Andrychowa puściły nerwy i pobił swojego współlokatora na ulicy tak, ze ten wylądował w szpitalu. Chciał w ten sposób wymusić zwrot wierzytelności. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

32-latkowi z Andrychowa puściły nerwy i pobił swojego współlokatora na ulicy tak, ze ten wylądował

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 28 ulicy Zegadłowicza w Wadowicach w ogniu stanął samochód osobowy alfa romeo. Ogień i dym były spore, droga w tym miejscu została zablokowana.

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 28 ulicy Zegadłowicza w Wadowicach w ogniu stanął samochód os

Wadowicka  drogówka przeprowadziła działania pod nazwą NURD: Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Podczas akcji mundurowi ujawnili na drodze w sumie 63 wykroczenia.

Wadowicka  drogówka przeprowadziła działania pod nazwą NURD: Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników interweniowało w jednym z mieszkań przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie, gdzie wydobywały się kłęby dymu. Jak się okazało, to efekt spalonego... obiadu.

Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników interweniowało w jednym z mieszkań przy u

W Nidku (gmina Wieprz) kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Nic dziwnego: we krwi miał 2 promile alkoholu...

W Nidku (gmina Wieprz) kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i u

W piątek (13.09) w 75. rocznicę zestrzelenia amerykańskiego bombowca Liberator B-24 „Hell’s Angel” nad Zygodowicami, PTTK Oddział „Ziemia Wadowicka” wraz z Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice zorganizowało pod patronatem wójta gminy Tomice Witolda Grabowskiego  XXIX Rajd Lotników Hell’s Angel.

W piątek (13.09) w 75. rocznicę zestrzelenia amerykańskiego bombowca Liberator B-24 „Hell’s Angel

Na ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie pasażerki jadące jednym z aut trafiły do szpitala.

Na ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie pasażerk

Na drodze krajowej nr 28 w Jaszczurowej (gmina Mucharz) w okolicach restauracji Sonata doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na drodze krajowej nr 28 w Jaszczurowej (gmina Mucharz) w okolicach restauracji Sonata doszło do zderzen

Wbrew przesądom, dokładnie 13. września 2010 roku o północy na stałe w sieci zagościł portal WadowiceOnline.pl. Uwierzycie, że jesteśmy z Wami już dziewięć lat?

Wbrew przesądom, dokładnie 13. września 2010 roku o północy na stałe w sieci zagościł portal Wado

W jeden dzień oszuści próbowali wyłudzić pieniądze, dzwoniąc przez telefon i podając się za członka rodziny, który spowodował wypadek i potrzebuje pieniędzy. Próby wyłudzeń miały miejsce na terenie Wadowic, Tomic i Jaroszowic. Na szczęście tym razem nikt nie dał się oszukać...

W jeden dzień oszuści próbowali wyłudzić pieniądze, dzwoniąc przez telefon i podając się za czł

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie doszło do kolizji samochodu dostawczego z osobówką. Zdarzenie nagrała kamerka samochodowa innego kierowcy. Zobaczcie.

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej w Andrychowie doszło do kolizji samochodu d

Strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie z OSP Wadowice interweniowali na osiedlu Jedność. Pękła tutaj rura wodociągowa, która zalała kilka domów. Trzeba było ją wypompowywać. Wodociągi pracują nad naprawą usterki.

Strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie z OSP Wadowice interweniowali na osiedlu Jedność. Pęk

Na leżącej w ciągu dwóch dróg krajowych ulicy Piłsudskiego w Wadowicach doszło do zderzenia skutera z samochodem osobowym. Z powodu zablokowania jednego pasa ruchu, tworzyły się potężne korki.

Na leżącej w ciągu dwóch dróg krajowych ulicy Piłsudskiego w Wadowicach doszło do zderzenia skuter

Na moście drogowym na Skawie w Wadowicach doszło do kolizji dwóch samochodów. Nic nikomu na szczęście się nie stało, ale utworzył się potężny korek w obie strony. To nie jedyne groźne zdarzenie w ostatnim czasie na drogach powiatu wadowickiego.

Na moście drogowym na Skawie w Wadowicach doszło do kolizji dwóch samochodów. Nic nikomu na szczęśc

Andrychowscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który jak się okazało okradał swojego pracodawcę. Złodziej skradzione przedmioty wystawiał na sprzedaż przez internet. Mężczyzna usłyszał już zarzut, grozi mu 5 lat więzienia.

Andrychowscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który jak się okazało okradał swojego pracodawcę. Złod

Pogoda zrobiła się już nieco jesienna, pogorszyły się warunki na drogach. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych. Interweniowali strażacy i policja.

Pogoda zrobiła się już nieco jesienna, pogorszyły się warunki na drogach. W ciągu ostatnich kilkudz

Tysiące wiernych uczestniczyło w XXVII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wśród nich był prezydent RP Andrzej Duda.

Tysiące wiernych uczestniczyło w XXVII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do sanktuarium w Ka

Do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej przybyła XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Co roku gromadzi wiernych na modlitwie dziękczynnej za cały rok pracy. Rzemieślnicy proszą także o błogosławieństwo  w pracy przez pośrednictwo pani Kalwaryjskiej.

Do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej przybyła XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rzemiosła i Przedsiębi

To się nazywa nietypowa interwencja: policja oraz służby weterynaryjne interweniowały na Alei Wolności w Wadowicach. Ulicą spacerowała sporej wielkości... świnia. Sporej wielkości zwierzę stanowiło zagrożenie w ruchu drogowym.

To się nazywa nietypowa interwencja: policja oraz służby weterynaryjne interweniowały na Alei Wolnoś

Policja poszukuje świadków uszkodzenia samochodu osobowego na parkingu przed bankiem PKP przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie. Ktokolwiek mógłby pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt z mundurowymi.

Policja poszukuje świadków uszkodzenia samochodu osobowego na parkingu przed bankiem PKP przy ulicy Kra