Na ulicy Putka w Wadowicach, pod stacją paliw, doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Poszkodowany został motocyklista. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Na ulicy Putka w Wadowicach, pod stacją paliw, doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. P

Na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu, na skrzyżowaniu z droga do Śleszowic doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na zdarzenie natknęli się strażacy jadące na powiatowe ćwiczenia w gminie.

Na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu, na skrzyżowaniu z droga do Śleszowic doszło do zderzenia dwóch s

Ewakuacja pracowników starostwa, kolizja drogowa na drodze w Mucharzu, samochód w jeziorze, pościg za sprawcą wypadku: to tylko  niektóre z elementów scenariusza powiatowych ćwiczeń obronnych "czerwiec 2018".

Ewakuacja pracowników starostwa, kolizja drogowa na drodze w Mucharzu, samochód w jeziorze, pościg za

Watykan wydał dekret ważności dochodzenia diecezjalnego w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego Rudolfa Warzechy. To kolejny ważny krok w procesie beatyfikacyjnym tego kandydata na ołtarze.

Watykan wydał dekret ważności dochodzenia diecezjalnego w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego Rudo

Fatalny wypadek w Roczynach. Pijany kierowca quada zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jego pasażerka trafiła do szpitala z urazami miednicy i podejrzeniami złamania kręgosłupa.

Fatalny wypadek w Roczynach. Pijany kierowca quada zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jego pasażerka

W niedzielne (17.06) przedpołudnie na drogach powiatu wadowickiego doszło do dwóch groźnych wypadków: na krajówce w Spytkowicach poszkodowany został kierowca skutera, we Frydrychowicach potrącona został piesza.

W niedzielne (17.06) przedpołudnie na drogach powiatu wadowickiego doszło do dwóch groźnych wypadków

48-letni Krzysztof Gawron ze Stanisławia Dolnego walczy z nowotworem złośliwym płaskonabłonkowym migdałka podniebiennego. Rodzina, przyjaciele i znajomi nie zostawiają go samego, organizując charytatywny turniej piłki nożnej "Gramy dla Krzyśka".

48-letni Krzysztof Gawron ze Stanisławia Dolnego walczy z nowotworem złośliwym płaskonabłonkowym mig

Na drodze krajowej nr 52 w Izdebniku (gmina Lanckorona) w przeciągu kilkudziesięciu minut doszło do dwóch groźnych dachowań samochodów osobowych. Zawiniła zbyt duża prędkość.

Na drodze krajowej nr 52 w Izdebniku (gmina Lanckorona) w przeciągu kilkudziesięciu minut doszło do dw

Na drodze krajowej nr 28 w Skawcach doszło do zderzenia dwóch samochodów z ciężarówką. Uderzenie było spore, ciężki pojazd spadł ze skarpy. Jedna osoba została poszkodowana.

Na drodze krajowej nr 28 w Skawcach doszło do zderzenia dwóch samochodów z ciężarówką. Uderzenie b

Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego zabronili przewozić pasażerów busem bezpłatnej komunikacji miejskiej w Wadowicach. Dlaczego?

Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego zabronili przewozić pasażerów busem bezpłatnej komunikacji

70 gramów marihuany, 50 gramów amfetaminy i sadzonki konopii, w sumie około 120 gramów środków odurzających zabezpieczyli wadowiccy kryminalni w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Wadowic. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa.

70 gramów marihuany, 50 gramów amfetaminy i sadzonki konopii, w sumie około 120 gramów środków odur

Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie przeprowadzają kontrolę wśród wadowickich taksówkarzy.

Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie przeprowadzają kontrolę wśród

Prokuraturze Rejonowa w Wadowicach wszczęła postępowanie  pod kątem przestępstwa nieumyślnego spowodowanie śmierci w wypadku, do którego doszło kilka dni temu w Rzykach.

Prokuraturze Rejonowa w Wadowicach wszczęła postępowanie  pod kątem przestępstwa nieumyślnego spow

„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. Pomoc może trafić do ponad 4,6 mln uczniów. Wnioski można złożyć już od 1 lipca.

„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. Pomoc może trafić do p

Drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w skład której  weszli funkcjonariusze wadowickiej komendy zdobyła tytuł najlepszej drużyny służby kryminalnej polskiej policji roku 2018.

Drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie w skład której  weszli funkcjonariusze wadowickiej

Na kalwaryjskim rynku doszło do pożaru opony w ciężarówce. Z pożarem szybko poradzili sobie strażacy.

Na kalwaryjskim rynku doszło do pożaru opony w ciężarówce. Z pożarem szybko poradzili sobie straża

Trzech nietrzeźwych kierowców i jeden znajdujący się pod wpływem środków odurzających: to rezultat kolejnej, jednodniowej akcji policji "Alkoholi i Narkotyki" w powiecie wadowickim.

Trzech nietrzeźwych kierowców i jeden znajdujący się pod wpływem środków odurzających: to rezulta

W lesie w Witanowicach doszło do groźnego wypadku. Kierujący quadem, jadący z córką, stracił panowanie nad maszyną i doszło do jej wywrócenia. Tak niefortunnie, że ciężki quad przygniótł mężczyznę. Trafił on do szpitala z obrażeniami klatki piersiowej.

W lesie w Witanowicach doszło do groźnego wypadku. Kierujący quadem, jadący z córką, stracił panow

Makabryczne znalezisko w Rzykach. Na Osiedlu Leśniczówka podczas wykaszania zarośniętego trawą pola ujawniono rozczłonkowane zwłoki, najprawdopodobniej mężczyzny. Policja pod nadzorem prokuratury bada sprawę.

Makabryczne znalezisko w Rzykach. Na Osiedlu Leśniczówka podczas wykaszania zarośniętego trawą pola

Na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu doszło do zapalenia się samochodu osobowego. Mimo szybkiej akcji strażaków, pojazd spłonął doszczętnie.

Na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu doszło do zapalenia się samochodu osobowego. Mimo szybkiej akcji st