W lesie w Barwałdzie Górnym  doszło do postrzelenia mężczyzny z broni palnej.  Na miejsce wezwano strażaków, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

W lesie w Barwałdzie Górnym  doszło do postrzelenia mężczyzny z broni palnej.  Na miejsce wezwano

Dwie akcje poszukiwawcze w gminie Andrychów. Rodzina, strażacy i policja w Targanicach szukali 17-latki, która wyszła z domu i zgubiła się. Z kolei w Brzezince ratownicy poszukiwali zaginionego 46-latka.

Dwie akcje poszukiwawcze w gminie Andrychów. Rodzina, strażacy i policja w Targanicach szukali 17-latki

Na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej kierowca osobówki potrącił pieszą. Ze względu na jej stan, wezwano do niej śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej kierowca osobówki potrącił pieszą. Ze względu na

Na drodze krajowej nr 28, na granicy Mucharza i Jaszczurowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały trzy osoby. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Na drodze krajowej nr 28, na granicy Mucharza i Jaszczurowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów oso

Na ulicy Beskidzkiej w Andrychowie doszło do zderzenie motocyklisty z bwm. Mężczyzna z motocykla został przetransportowany na konsultacje medyczne do wadowickiego szpitala.

Na ulicy Beskidzkiej w Andrychowie doszło do zderzenie motocyklisty z bwm. Mężczyzna z motocykla zosta

Wiadomo już, co było przyczyną pożaru w Leńczach w wyniku którego spłonął doszczętnie nowy, niezamieszkały dom.

Wiadomo już, co było przyczyną pożaru w Leńczach w wyniku którego spłonął doszczętnie nowy, nie

W środę (6.12) na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, w rejonie Parku Miniatur doszło do tragicznego zdarzenia. Kierująca osobówką potrąciła tutaj na  przejściu dla pieszych 53-letniego mężczyznę.

W środę (6.12) na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, w rejonie Parku Miniatur doszło do tragicznego z

W miejscowości Leńcze (gmina Kalwaria Zebrzydowska) w ogniu stanął niezamieszkały budynek mieszkalny. W akcji gaśniczej uczestniczyło piętnaście zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników. Dach domu spłonął i zawalił się. Nic na szczęście nikomu się nie stało.

W miejscowości Leńcze (gmina Kalwaria Zebrzydowska) w ogniu stanął niezamieszkały budynek mieszkalny

Na drodze w Kleczy Dolnej kierujący jeepem zjechał ze swojego pasa i uderzył w prawidłowo jadącego passata. Z obrażeniami ciała trafił do wadowickiego szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Na drodze w Kleczy Dolnej kierujący jeepem zjechał ze swojego pasa i uderzył w prawidłowo jadącego p

To nie był łatwy weekend dla kierowców i służb ratunkowych. Na drogach powiatu wadowickiego doszło aż do 14 kolizji drogowych. Główną ich przyczyną była prędkość i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.

To nie był łatwy weekend dla kierowców i służb ratunkowych. Na drogach powiatu wadowickiego doszło

41-letni mieszkaniec bloku nr 4 na Osiedlu Kopernika trafił do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Strażacy apelują o ostrożność.

41-letni mieszkaniec bloku nr 4 na Osiedlu Kopernika trafił do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem wę

Niedzielna (3.12) pogoda nie rozpieszcza. Na drogach jest ślisko jest też sporo śniegu, z którym najwyraźniej nie radzą sobie służby. Z tego powodu dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń.

Niedzielna (3.12) pogoda nie rozpieszcza. Na drogach jest ślisko jest też sporo śniegu, z którym najw

Pracowity wieczór i noc dla służb ratunkowych. W jednym z domów w Kalwarii Zebrzydowskiej ratowali dziecko z atakiem padaczki, zabezpieczali zderzenie dwóch osobówek oraz gasili też spory pożar szopy w Barwałdzie średnim.

Pracowity wieczór i noc dla służb ratunkowych. W jednym z domów w Kalwarii Zebrzydowskiej ratowali dz

Andrychowscy policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w Wieprzu porysował i pomalował sprayem stojącego na prywatnej posesji volkswagena golfa. Straty wyceniono na 1500 złotych. Sprawcy grozi teraz nawet 5 lat więzienia.

Andrychowscy policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w Wieprzu porysował i pomalował spr

Padający śnieg i temperatura daje się we znaki kierowcom. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. Dodatkowo mokry, biały puch powoduje łamanie konarów drzew, które blokują przejazd. W błocie z kolei ugrzęzła... karetka.

Padający śnieg i temperatura daje się we znaki kierowcom. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. Do

Złodzieje samochodów znowu się uaktywnili. Na ulicy Krasińskiego w jednym z bloków skradziono koła ze schowka lokatorskiego w podziemnego garażu. Złodziej włamał się też do stojącego audi, ale nie udało mu się go ukraść. Uważajcie!

Złodzieje samochodów znowu się uaktywnili. Na ulicy Krasińskiego w jednym z bloków skradziono koła

Tak jak zapowiadali meteorolodzy, w naszym regionie mamy opady śniegu. Z tego powodu mamy fatalne warunki na drogach. W kilku miejscach powiatu ciężko było przejechać. A padać ma dalej...

Tak jak zapowiadali meteorolodzy, w naszym regionie mamy opady śniegu. Z tego powodu mamy fatalne warunk

Aura już raczej zimowa: spadła temperatura a w nocy spadł pierwszy większy śnieg w Wadowicach i okolicy. Rozpoczyna się najgorszy okres w roku dla bezdomnych. Straż Miejska kontroluje miejsca, gdzie przebywają i uczula mieszkańców aby nie byli obojętni na ich los.

Aura już raczej zimowa: spadła temperatura a w nocy spadł pierwszy większy śnieg w Wadowicach i okol

Strażacy z JRG Wadowice oraz JRG Andrychów przeprowadzili ćwiczenia na terenie parafii św. Stanisława w Andrychowie oraz w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach. W jakim celu?

Strażacy z JRG Wadowice oraz JRG Andrychów przeprowadzili ćwiczenia na terenie parafii św. Stanisław

W sobotę (25.11)  odbył się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Przedsięwzięcie to zamykało uroczyste obchody 400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej.

W sobotę (25.11)  odbył się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Przeds