Jak wynika z policyjnych statystyk, najwięcej wypadków i kolizji z dziesięciu gmin powiatu wadowickiego jest w gminie Andrychów i Wadowice. Niestety ich liczna również rośnie.

Jak wynika z policyjnych statystyk, najwięcej wypadków i kolizji z dziesięciu gmin powiatu wadowickieg

Na drodze wojewódzkiej nr 781 w Wieprzu kierowca samochodu stracił panowanie na zakręcie i dachował. Z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką do wadowickiego szpitala.

Na drodze wojewódzkiej nr 781 w Wieprzu kierowca samochodu stracił panowanie na zakręcie i dachował.

Na wadowickim rynku trzeba uważać. Przekonał się o tym jeden z kierowców, któremu nagle "pod prąd" wyjechał kierowca sporego autokaru...

Na wadowickim rynku trzeba uważać. Przekonał się o tym jeden z kierowców, któremu nagle "pod prąd"

Podczas siódmej w naszym mieście edycji akcji Motoserce odbędą się dni dawcy szpiku pod hasłem "Marek i Inni potrzebują Twojej pomocy" dedykowane Markowi Książkowi z Wadowic, który zachorował na ostrą białaczkę szpikową oraz wszystkim chorym oczekującym na przeszczep.

Podczas siódmej w naszym mieście edycji akcji Motoserce odbędą się dni dawcy szpiku pod hasłem "Mar

Trwają poszukiwania zaginionego Dominika Wernikowskiego, mieszkańca Kopytówki (gmina Brzeźnica), który ostatni raz widziany był pod Centrum Kino Kijów w Krakowie, kiedy wsiadał do busa. Niestety nie dotarł do domu.

Trwają poszukiwania zaginionego Dominika Wernikowskiego, mieszkańca Kopytówki (gmina Brzeźnica), któ

Z Placu Jana Pawła II w Wadowicach po ponad roku znika stacja pomiaru jakości powietrza. Jak mówi nam burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski, zostanie ona przeniesiona na Osiedle Pod Skarpą, aby mierzyć zanieczyszczenie powietrza w innej części miasta.

Z Placu Jana Pawła II w Wadowicach po ponad roku znika stacja pomiaru jakości powietrza. Jak mówi nam

Na drodze krajowej nr 44 w Nowych Dworach (gmina Brzeźnica) motocyklistka straciła panowanie nad maszyną i uderzyła w znak STOP. Z obrażeniami jamy brzusznej została przetransportowana przez śmigłowiec LPR do wadowickiego szpitala.

Na drodze krajowej nr 44 w Nowych Dworach (gmina Brzeźnica) motocyklistka straciła panowanie nad maszyn

W Stryszowie podczas prac rolniczych ciągnik przygniótł 26-letniego mężczyznę. Z licznymi złamaniami m.in. ręki został przetransportowany do krakowskiego szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W Stryszowie podczas prac rolniczych ciągnik przygniótł 26-letniego mężczyznę. Z licznymi złamania

Wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Kalwaria Zebrzydowska zadysponowano zostały do pożaru w zakładzie "OPAX" w Przytkowicach. Było spore zadymienie a zagrożone było 20 pracowników. Na szczęście były to tylko ćwiczenia.

Wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Kalwaria Zebrzydowska zadysponowano zostały do pożaru w zakładz

Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, pod Parkiem Miniatur, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały dwie osoby, zostały przetransportowane do wadowickiego szpitala na obserwacje. Ruch pojazdów w tym miejscu był kilkadziesiąt minut zablokowany.

Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, pod Parkiem Miniatur, doszło do zderzenia dwóch samochodów osob

Akcja sadzenia 100 drzew na 100 lecie niepodległości, malowanie muru urzędu a przede wszystkim rozdawanie mieszkańcom sadzonek, m.in. paproci: tak Urząd Miejski pod przewodnictwem burmistrza Mateusza Klinowskiego obchodzi Dzień Ziemi.

Akcja sadzenia 100 drzew na 100 lecie niepodległości, malowanie muru urzędu a przede wszystkim rozdawa

Kryminalni z andrychowskiego komisariatu w rejonie ulicy Batorego w Andrychowie zabezpieczyli 720 gramów suszu marihuany. Przy pomocy psa tropiącego szukano właściciela. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z andrychowskiego komisariatu w rejonie ulicy Batorego w Andrychowie zabezpieczyli 720 gramów

Strażacy usuwali z nawierzchni sporą ilość substancji ropopochodnej, która wyciekła z jadącego samochodu. Śliska substancja zanieczyściła asfalt na ulicy Wojtyłów i Lwowskiej.

Strażacy usuwali z nawierzchni sporą ilość substancji ropopochodnej, która wyciekła z jadącego sam

W Krakowskim szpitalu zmarła 17-latka, która od poniedziałku (16.04) walczyła o życie po tragicznym wypadku we Frydrychowicach. Na miejscu zginęło w nim dwóch mężczyzn, mieszkańców Wadowic i Kleczy.

W Krakowskim szpitalu zmarła 17-latka, która od poniedziałku (16.04) walczyła o życie po tragicznym

Wiadomo już, co znajdowało się w pięciolitrowym pojemniku, który do siedziby Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie przywiozła jedna z mieszkanek, a który narobił sporo zamieszania w mieście nad Wieprzówką...

Wiadomo już, co znajdowało się w pięciolitrowym pojemniku, który do siedziby Jednostki Ratowniczo-Ga

Policja poszukuje złodzieja, który w ciągu kilku ostatnich miesięcy kilkanaście razy dokonał kradzież paliwa na małopolskich stacjach paliw. Podjeżdżał pod dystrybutor srebrnym audi a6 na skradzionych rejestracjach, tankował a potem uciekał nie płacąc.

Policja poszukuje złodzieja, który w ciągu kilku ostatnich miesięcy kilkanaście razy dokonał kradzi

W Kalwarii Zebrzydowskiej podczas turnieju piłki nożnej i turnieju FIFA18 zebrano 18 tysięcy 290 złotych i 97 groszy dla Dominiki Kosek z Brodów, która niedawno wybudziła się ze śpiączki i czeka ją długa i kosztowna rehabilitacja.

W Kalwarii Zebrzydowskiej podczas turnieju piłki nożnej i turnieju FIFA18 zebrano 18 tysięcy 290 złot

Akcja w siedzibie JRG Andrychów. Jedna z mieszkanek przyniosła tutaj pojemnik z substancją chemiczną niewiadomego pochodzenia. Ewakuowano okolice, chemicy pracują nad rozpoznaniem substancji.

Akcja w siedzibie JRG Andrychów. Jedna z mieszkanek przyniosła tutaj pojemnik z substancją chemiczną

Andrychowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który włamał się do jednego z domów jednorodzinnych, z którego skradł biżuterię i zegarki. Na gorącym uczynku złapali go pracownicy ochrony. Grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia.

Andrychowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który włamał się do jednego z domów jed

W miejscowości Półwieś (gmina Spytkowice) w jednym z domów doszło do zatrucia tlenkiem węgla matki, jej 17 miesięcznego dziecka i 14 letniej córki. Trafili do wadowickiego szpitala na obserwację.

W miejscowości Półwieś (gmina Spytkowice) w jednym z domów doszło do zatrucia tlenkiem węgla matki