Straż Miejska w Wadowicach ma nowy samochód służbowy: Opla Combo Life, który zastąpi wysłużonego 12-letniego Peugeota. Nowy pojazd kosztował 115 tysięcy złotych.

Straż Miejska w Wadowicach ma nowy samochód służbowy: Opla Combo Life, który zastąpi wysłużonego

Mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy: to konsekwencje kierowania pojazdem z nadmierną prędkością przez kierowcę samochodu marki volvo.  Mężczyzna poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h. Dostał mandat i punkty karne, stracił też prawo jazdy na trzy miesiące.

Mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy: to konsekwencje kierowania pojazdem z nadmierną prędkoś

44-letniej andrychowiance grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. W jednym ze sklepów chciała ukraść ubrania z wieszaków, jednak ekspedientka w porę zareagowała i odebrała jej towar. Złodziejka uciekła ale szybko wpadła w ręce policji. W alkomat wydmuchała 2 promile alkoholu.

44-letniej andrychowiance grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności. W jednym ze sklepów chciała ukraść

Trwają prace remontowe związane z remontem i przebudową drogi na osiedlu Korcza w Inwałdzie. Mieszkańców czekają utrudnienia.

Trwają prace remontowe związane z remontem i przebudową drogi na osiedlu Korcza w Inwałdzie. Mieszka

Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, miedzy cmentarzem a kościołem doszło do zderzenie trzech samochodów. Są osoby poszkodowane. Ruch pojazdów w tym miejscu jest zablokowany a kierowcy kierowani na objazdy. Między Wadowicami a Andrychowem tworzą się potężne korki.

Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, miedzy cmentarzem a kościołem doszło do zderzenie trzech samoch

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które w Andrychowie okradły starszą, 82-letnia kobietę, podając się za pracowników Zakładu Wodociągów. Grozi im 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które w Andrychowie okradły starszą, 82-letnia kobietę, podając si

Andrychowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca tego miasta, który był poszukiwany do rocznej odsiadki. Przy przeszukaniu znaleziono przy nim ponad 35 gramów amfetaminy. Grozi mu kilka lat więzienia.

Andrychowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca tego miasta, który był poszukiwany do roczne

Kilkadziesiąt strażaków gasiło w nocy pożar w jednym z zakładów produkujących palety na terenie Andrychowa. Ogień udało się szybko ugasić i uratować resztę składowiska i sam zakład. Trwa liczenie strat.

Kilkadziesiąt strażaków gasiło w nocy pożar w jednym z zakładów produkujących palety na terenie A

Tragedia w Tomicach. W lesie w okolicach ulicy Kwiatowej odnaleziono zwłoki około 50-letniego mężczyzny. Okoliczności tego zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Tragedia w Tomicach. W lesie w okolicach ulicy Kwiatowej odnaleziono zwłoki około 50-letniego mężczyz

Sąd Rejonowy w Wadowicach zastosował 3-miesięczny areszt wobec 36-latka, który na terenie Andrychowa dopuścił się szeregu przestępstw. W sumie postawiono mu aż 7 zarzutów. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Sąd Rejonowy w Wadowicach zastosował 3-miesięczny areszt wobec 36-latka, który na terenie Andrychowa

Sypnęło mocno śniegiem i niestety warunki na drogach zrobiły się fatalne. W wielu miejscach jest bardzo ślisko, część tras jest nieprzejezdnych i tworzą się spore korki.

Sypnęło mocno śniegiem i niestety warunki na drogach zrobiły się fatalne. W wielu miejscach jest bar

Tragedia w Sułkowicach koło Andrychowa. Wczesnym porankiem kierowca volkswagena transportera potrącił pieszego. Niestety, mimo intensywnej reanimacji ratowników, życia 44-latka nie udało się uratować.

Tragedia w Sułkowicach koło Andrychowa. Wczesnym porankiem kierowca volkswagena transportera potrącił

Na ulicy Kościuszki lezącej w ciągu drogi krajowej nr 52 i będącej wadowicką obwodnicą kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wbił się w barierki.

Na ulicy Kościuszki lezącej w ciągu drogi krajowej nr 52 i będącej wadowicką obwodnicą kierowca sa

Cztery zastępy straży przez kilkadziesiąt minut usuwały plamę substancji ropopochodnej na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie. Stwarzała ona zagrożenie dla kierowców.

Cztery zastępy straży przez kilkadziesiąt minut usuwały plamę substancji ropopochodnej na drodze kra

O tym, że numer alarmowy 112 jest ważny nie trzeba nikogo przekonywać: to od niego często zależy zdrowie a nawet życie. W poniedziałek (11.02) obchodzimy Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112.

O tym, że numer alarmowy 112 jest ważny nie trzeba nikogo przekonywać: to od niego często zależy zdr

43-letni mężczyzna zatrzymany przez policję na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie narobił sobie kłopotów. Nie dość, że jechał bez zapiętych pasów, to w dodatku po pijanemu i posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Grozi mu 2 lata pozbawienia wolności.

43-letni mężczyzna zatrzymany przez policję na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie narobił sobie kłopo

Strażacy w żałobie. W wypadku, do którego doszło w piątek (8.02) na budowie w Kalwarii Zebrzydowskiej zginał ich kolega, strażak ochotnik z OSP Skrzydlna (powiat limanowski). Miał 26-lat.

Strażacy w żałobie. W wypadku, do którego doszło w piątek (8.02) na budowie w Kalwarii Zebrzydowski

Na drodze krajowej nr 28 w Tomicach, tuż przy granicy z Radoczą, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich został przetransportowany do wadowickiego szpitala. Przez dłuższy czas droga w tym miejscu była zablokowana.

Na drodze krajowej nr 28 w Tomicach, tuż przy granicy z Radoczą, doszło do zderzenia dwóch samochodó

Cztery osoby, w tym dwójka dzieci, zostały poszkodowane w wypadku w Łączanach. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe.

Cztery osoby, w tym dwójka dzieci, zostały poszkodowane w wypadku w Łączanach. Zderzyły się tutaj d

Wypadek na budowie na ulicy Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mężczyzna spadł z dużej wysokości. Wezwano do niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na budowie na ulicy Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mężczyzna spadł z dużej wysokości