Przed nami gorący okres świątecznych zakupów. Podczas nich tracimy często czujność co wykorzystują przestępcy. Policja apeluje, aby nie ułatwiać im pracy.

Przed nami gorący okres świątecznych zakupów. Podczas nich tracimy często czujność co wykorzystuj

W jednej z wadowickich szkół interweniowała policja. Jak się okazało, jeden z uczniów został tutaj zauważony na skręcaniu skręta z marihuaną. Teraz zajmie się nim Sąd Rodzinny.

W jednej z wadowickich szkół interweniowała policja. Jak się okazało, jeden z uczniów został tutaj

Zakończyły się prace przy jednym z bardziej newralgicznych miejsc w Kalwarii Zebrzydowskiej czyli skrzyżowaniu leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej i Kolejowej.  Ma być płynniej i bezpieczniej.

Zakończyły się prace przy jednym z bardziej newralgicznych miejsc w Kalwarii Zebrzydowskiej czyli skrz

Policja szuka złodzieja, który na stacji paliw w Zatorze podjechał mazdą bez tablic rejestracyjnych, zatankował do pełna i uciekł.

Policja szuka złodzieja, który na stacji paliw w Zatorze podjechał mazdą bez tablic rejestracyjnych,

Tragedia na torach w Andrychowie. W rejonie przejazdu kolejowego przy ulicy Powstańców Warszawy pociąg relacji Kraków - Bielsko-Biała śmiertelnie potrącił 80-letniego mężczyznę.

Tragedia na torach w Andrychowie. W rejonie przejazdu kolejowego przy ulicy Powstańców Warszawy pociąg

Wadowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, 17 i 18-latka, którzy na terenie powiatu wadowickiego sprzedawali marihuanę, haszysz oraz amfetaminę. Grozi im teraz 10 lat pozbawienia wolności.

Wadowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, 17 i 18-latka, którzy na terenie powiatu wadowickiego

Połamane drzewa, zablokowane drogi, zerwane dachy, uszkodzone samochody, linie energetyczne i trakcja kolejowa. To efekt potężnej wichury która przeszła nad powiatem wadowickim. Trwa szacowanie strat.

Połamane drzewa, zablokowane drogi, zerwane dachy, uszkodzone samochody, linie energetyczne i trakcja ko

Połamane drzewa i gałęzie, zerwane linie energetyczne. Wichura, którą zapowiadali synoptycy zbiera swoje żniwo w powiecie wadowickim. Służby ratunkowe mają pełne ręce roboty...

Połamane drzewa i gałęzie, zerwane linie energetyczne. Wichura, którą zapowiadali synoptycy zbiera s

24 mandaty karne, 2 wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń dla kierowców i 32 wykroczenia pieszych za które nałożono 18 mandatów i 1 wniosek do sądu: to rezultat kolejnej policyjnej akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" w powiecie wadowickim.

24 mandaty karne, 2 wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń dla kierowców i 32 wykroczenia pieszych za k

W związku z dwoma awariami sieci wodociągowej, mieszkańcy całej ulicy Lwowskiej oraz kilku bloków na Osiedlu Kopernika w Wadowicach są pozbawieni wody lub mogą spodziewać się przerw w jej dostawach.

W związku z dwoma awariami sieci wodociągowej, mieszkańcy całej ulicy Lwowskiej oraz kilku bloków na

Mimo prognoz w powiecie wadowickim tylko nieco powiało. Jednak synoptycy ostrzegają, że w ciągu kilkunastu najbliższych godzin wiatr w naszym regionie może osiągnąć prędkość od 45 do nawet 115 km/h.

Mimo prognoz w powiecie wadowickim tylko nieco powiało. Jednak synoptycy ostrzegają, że w ciągu kilku

W lesie w Barwałdzie Górnym  doszło do postrzelenia mężczyzny z broni palnej.  Na miejsce wezwano strażaków, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

W lesie w Barwałdzie Górnym  doszło do postrzelenia mężczyzny z broni palnej.  Na miejsce wezwano

Dwie akcje poszukiwawcze w gminie Andrychów. Rodzina, strażacy i policja w Targanicach szukali 17-latki, która wyszła z domu i zgubiła się. Z kolei w Brzezince ratownicy poszukiwali zaginionego 46-latka.

Dwie akcje poszukiwawcze w gminie Andrychów. Rodzina, strażacy i policja w Targanicach szukali 17-latki

Na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej kierowca osobówki potrącił pieszą. Ze względu na jej stan, wezwano do niej śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej kierowca osobówki potrącił pieszą. Ze względu na

Na drodze krajowej nr 28, na granicy Mucharza i Jaszczurowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały trzy osoby. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Na drodze krajowej nr 28, na granicy Mucharza i Jaszczurowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów oso

Na ulicy Beskidzkiej w Andrychowie doszło do zderzenie motocyklisty z bwm. Mężczyzna z motocykla został przetransportowany na konsultacje medyczne do wadowickiego szpitala.

Na ulicy Beskidzkiej w Andrychowie doszło do zderzenie motocyklisty z bwm. Mężczyzna z motocykla zosta

Wiadomo już, co było przyczyną pożaru w Leńczach w wyniku którego spłonął doszczętnie nowy, niezamieszkały dom.

Wiadomo już, co było przyczyną pożaru w Leńczach w wyniku którego spłonął doszczętnie nowy, nie

W środę (6.12) na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, w rejonie Parku Miniatur doszło do tragicznego zdarzenia. Kierująca osobówką potrąciła tutaj na  przejściu dla pieszych 53-letniego mężczyznę.

W środę (6.12) na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, w rejonie Parku Miniatur doszło do tragicznego z

W miejscowości Leńcze (gmina Kalwaria Zebrzydowska) w ogniu stanął niezamieszkały budynek mieszkalny. W akcji gaśniczej uczestniczyło piętnaście zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników. Dach domu spłonął i zawalił się. Nic na szczęście nikomu się nie stało.

W miejscowości Leńcze (gmina Kalwaria Zebrzydowska) w ogniu stanął niezamieszkały budynek mieszkalny

Na drodze w Kleczy Dolnej kierujący jeepem zjechał ze swojego pasa i uderzył w prawidłowo jadącego passata. Z obrażeniami ciała trafił do wadowickiego szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Na drodze w Kleczy Dolnej kierujący jeepem zjechał ze swojego pasa i uderzył w prawidłowo jadącego p