Tragedia w Spytkowicach. W jednym z domów znaleziono ciała dwóch kobiet. Policja pod nadzorem prokurat
Tragedia w Spytkowicach. W jednym z domów znaleziono ciała dwóch kobiet

Tragedia w Spytkowicach. W jednym z domów znaleziono ciała dwóch kobiet. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego zdarzenia.

W środę (3.04) po południu służby ratunkowe otrzymały wezwanie do jednego z domów przy ulicy Wadowickiej w Spytkowicach. Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Spytkowice i policja.  Strażacy zostali poproszeni o pomoc w dostaniu się do środka. Policja otrzymała informację, że mieszkająca tutaj kobieta nie pojawiła się w miejscu pracy a nie powiadamiała wcześniej o nieobecności, co zaniepokoiło pracodawcę.

Po wejściu do budynku w jednym z pomieszczeń znaleziono ciała dwóch kobiet, rzeczonej 74-letniej matki i jej 49-letniej córki,

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii.

Na razie nie udzielane są bliższe szczegóły. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że zmarłe kobiety miały obrażenia ciała mogące wskazywać  na morderstwo.  W związku z tą sprawą poszukiwany jest mężczyzna, członek rodziny.

 

 (MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.