Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach prowadzi czynności w sprawie podwójnego zabójs
Poszukiwany podejrzany o podwójne zabójstwo w Spytkowicach

Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach prowadzi czynności w sprawie podwójnego zabójstwa  w Spytkowicach w powiecie wadowickim. Poszukiwany prawdopodobny sprawca!

Jak już informowaliśmy, w środę (3.04) w godzinach popołudniowych, po wejściu siłowym do jednego z domów jednorodzinnych w Spytkowicach w powiecie wadowickim  policjanci ujawnili zwłoki  dwóch  kobiet w wieku 73 i 48 lat.

Ciała posiadały obrażenia, które mogły wskazywać, że do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Na miejscu od wielu godzin  trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora – poinformowała nas starszy aspirant Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jak informuje policja, wstępnie ustalono, że sprawcą obu zabójstw może być  54-letni Mirosław Marek, który na podstawie polecenia prokuratury  jest poszukiwany.

Mężczyzna może poruszać się samochodem osobowym marki Nissan Mikra o numerach rejestracyjnych KWA 45544 w kolorze białym, w kierunku granicy z Niemcami.

Poszukiwany ma około 190 centymetrów wzrostu,  waga około 100 kilogramów – osoba muskularnej postury ciała.

Wszelkie osoby mające informacje o miejscu przebywania w/w osoby proszone są o bezzwłoczny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub proszę powiadomić operatora numeru 112 lub 47 83 27 201 (dyżurnego KPP w Wadowicach).

Policja prosi o szczególną ostrożność - mężczyzna może być niebezpieczny!

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Radek 2024-04-04 11:36
XXI wiek a zdjęcia policyjne czarno-białe

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.