W Campusie Bemke odbędzie się spotkanie poświęcone kooperatywie spożywczej. Co to takiego?
Kooperatywa spożywcza w Campusie Bemke. Co to takiego?

W Campusie Bemke odbędzie się spotkanie poświęcone kooperatywie spożywczej. Co to takiego?

Szukasz dostępu do zdrowej, lokalnie produkowanej żywności? Chcesz mieć realny wpływ na to, co trafia na Twój talerz? Campus Bemke organizuje w sobotę (20.04) w  godzinach 10:00 - 14:00 spotkanie poświęcone kooperatywie spożywczej. Co to takiego?

Najprościej mówiąc, jest to grupa osób, która – działając wspólnie – najpierw znajduje producentów żywności spełniających jej kryteria, a następnie dokonuje u nich zamówień, organizuje dostawę oraz punkty odbioru żywności.

Podczas spotkania przyjrzymy się temu pomysłowi z bliska i zastanowimy się, jak możemy wprowadzić go w życie właśnie tutaj, w naszej okolicy. Spotkanie poprowadzą przedstawicielki Kooperatywa Dobrze z Warszawy, które podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami – informuje Campus Bemke.

Plan spotkania:
10:00-11:30: Część edukacyjno-informacyjna
11:30-14:00: Dyskusja i działanie dla chętnych do zaangażowania się w tworzenie lokalnej kooperatywy.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.