W Dworze w Stryszowie odbędą się warsztaty fotograficzne o kompozycji obrazu, prowadzone przez Edytę
W stryszowskim dworze warsztaty fotograficzne

W Dworze w Stryszowie odbędą się warsztaty fotograficzne o kompozycji obrazu, prowadzone przez Edytę Filipek-Bajor, fotografa z zamiłowania, dla której pasja stała się z czasem również sposobem na życie

W czwartek (18.04) o godzinie 17:00 w Dworze w Stryszowie odbędą się  warsztaty fotograficzne o kompozycji obrazu, prowadzone przez Edytę Filipek-Bajor, fotografa z zamiłowania, dla której pasja stała się z czasem również sposobem na życie. Interesuje Ją fotografia krajobrazowa, reportażowa, rejestrowanie zastanych momentów. W tym celu przemierza krainę Jeziora Mucharskiego w poszukiwaniu pięknych krajobrazów, kadrów. Sama siebie nazywa „specjalistką od autoportretów”.

I część: informacje teoretyczne o kompozycji obrazu. Obejrzenie wystawy czasowej "Utopiona w zieleni", która będzie inspiracją do fotografii wykonanych przez uczestników. II część: ćwiczenia w plenerze.

Czas trwania warsztatów: 2 godziny, koszt 10 złotych od osoby. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 M. 2024-04-15 13:06
Czy ten dwór jest chociaż częściowo dostępny do zwiedzania dla osób na wózkach inwalidzkich/ z niepełnosprawno sciami?

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.