Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach Rodzinnych Niedziel  z Kulturą  
Półfinalista „Mam Talent” poczaruje w WCK

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach Rodzinnych Niedziel  z Kulturą   „Magiczna podróż” – pokaz iluzji Rafała Mulka, półfinalisty "Mam Talent".

Iluzjonista zabierze widzów w magiczną podróż do niezwykłego świata czarów, wzbogaconą pokazem opartym na scenicznych efektach iluzjonistycznych, sztukach zręcznościowych, aktywnym udziale osób wybranych spośród publiczności tworząc interaktywne rodzinne show.

W programie znajdą się między innymi takie efekty sceniczne i interaktywne jak rozdzielanie i lewitacja tułowia, efekt z odcinaniem ręki, teleportacja królika, magiczny, bardzo zabawny efekt z przecinaniem i wyrównywaniem sznura przy udziale asystentów z widowni, nastrojowa lewitacja stołu, przebieraniec, czyli zabawny trik z udziałem damy z widowni, magiczne kajdany, klasyczny intrygujący trik z chusteczką i wyczarowanie śniegu.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 15:00 w sali kameralnej  WCK. Czas trwania pokazu to 60 minut. Bilety normalny (45 złotych) oraz ulgowy (do 18 roku życia) - 30 złotych, dla studentów Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci – 25 złotych (Przy wejściu na pokaz wymagany indeks lub identyfikator studenta, zakup wyłącznie w kasie WCK).

Pozostałe bilety do nabycia w sekretariacie WCK, kasie Kina Centrum, poprzez stronę wck.wadowice.pl oraz biletyna.pl.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.