Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele z Kalwarii Zebrzydowskiej nagrali klip do piosenki „Wszystko będzi
Uczniowie z Kalwarii przekonują w klipie: "Wszystko będzie dobrze!"

Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele z Kalwarii Zebrzydowskiej nagrali klip do piosenki „Wszystko będzie dobrze” nagrany przez polskich artystów na ten trudny czas. To kolejna tego typu inicjatywa w naszym regionie  podczas epidemii koronawirusa.

W związku z  sytuacją epidemiologiczną,  szkoły, przedszkola i żłobki pozostaną zamknięte co najmniej do 24 maja. W czerwcu zaś odbędą się egzaminy ośmioklasistów i matury.  Taka sytuacja trwa już kilka tygodni. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie zmuszeni są do pozostania w domach i do nauki zdalnej. To niestety nie zastąpi normalnych zajęć, spotkań, smutków i radości wynikających z "normalnego" uczęszczania do szkoły. Rozumieją to zarówno uczniowie jak i belfrzy.

Z inicjatywy uczniów klasy VIIa Szkoły Podstawowej w Kalwarii Zebrzydowskiej powstał klip odnoszący się do aktualnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa.

Czas zagrożenia pandemią koronawirusa ograniczył nas, zamknął w domach, zmienił całkowicie nasze życie, relacje z przyjaciółmi, nawet z rodziną. Ten trudny czas, gdy każdy obawia się o to, co przyniesie następny dzień spowodował, że wielu ludzi zaczęło widzieć świat w ciemnych, szarych barwach. Chcemy pokazać ludziom na całym świecie, że to minie, że ten podły czas się skończy i „Wszystko będzie dobrze – informują autorzy klipu

W przygotowanie klipu zaangażowali się koledzy i koleżanki z klasy VIIa ze Szkoły Podstawowej w Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z wychowawcą oraz rodziny i przyjaciele. Wykorzystali utwór „Wszystko będzie dobrze” nagrany przez polskich artystów na ten trudny czas.

Wszyscy wierzymy, że przyjdzie czas, gdy spotkamy się razem bez strachów i lęków, z uśmiechem na twarzy i będziemy razem spędzać czas – dodają autorzy.

Zobaczcie jak wyszło:

To kolejna tego typu inicjatywa w ostatnim czasie. Niedawno nauczyciele z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach i bracia Golcowie również zrobili podobny film.

Zobacz: Wadowiccy nauczyciele i bracia Golcowie mówią do uczniów "wszystko będzie dobrze!"

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.