Nauczyciele z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach i bracia Golcowie w tych c
Wadowiccy nauczyciele i bracia Golcowie mówią do uczniów "wszystko będzie dobrze!"

Nauczyciele z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach i bracia Golcowie w tych ciężkich czasach epidemii, przekazują uczniom i mieszkańcom Wadowic pozdrowienia z przesłaniem "wszystko będzie dobrze".

W związku z  sytuacją epidemiologiczną do świąt wielkanocnych marca zamknięte zostały placówki  oświatowe: szkoły, żłobki i przedszkola.  Taka sytuacja trwa już prawie miesiąc. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie zmuszeni są do pozostania w domach i do nauki zdalnej. To niestety nie zastąpi normalnych zajęć, spotkań, smutków i radości wynikających z "normalnego" uczęszczania do szkoły. Rozumieją to zarówno uczniowie jak i belfrzy.

Jak informuje nas nauczycielka Agnieszka Kołek, grono pedagogiczne z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach wspólnie z braćmi Golec, postanowili nagrać dla swoich uczniów przesłanie.

Żyjemy dziś w dziwnych czasach. Jesteśmy poza szkołą, pracą. Nie widzimy się z ludźmi, których lubimy. Pozostaje tylko sieć. Nauczanie online. To dla nas wszystkich wielkie wyzwanie. Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Dlatego postanowiliśmy wnieść odrobinę nadziei. Jest światełko w tunelu. Zawsze. Nie wolno nam o tym zapominać. Dlatego wiary, nadziei oraz miłości. Niech to będą dla nas wszystkich dobre święta. Mimo wszystko – mówią nauczyciele z CKZiU nr 2 w Wadowicach.

Wyszło ta:


 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+17 #1 Ania 2020-04-08 21:19
Dziękuję :) Piękna inicjatywa.
Cytować
+9 #2 Marcin 2020-04-09 11:18
I od razu uśmiech się pojawia! BRAWO!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.