Informacja na temat ubezpieczeń, doradca emerytalny i możliwość założenia profilu na Platformie Us
Eksperci ZUS będą doradzać na Pikniku Rodzinnym w Andrychowie

Informacja na temat ubezpieczeń, doradca emerytalny i możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, to wszystko będzie czekać na odwiedzających stanowisko konsultacyjne ZUS w czasie Pikniku Rodzinnego w Andrychowie.

Eksperci ZUS podzielą się swoją wiedzą podczas Pikniku Rodzinnego w Andrychowie. Przy okazji zabawy z dziećmi, rodzice i dziadkowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących ubezpieczeń społecznych.

Doradca emerytalny za pomocą specjalnego kalkulatora emerytalnego wyliczy przyszłe świadczenie. Zainteresowane osoby będą miały możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych, dzięki któremu wiele spraw w ZUS załatwią bez wychodzenia z domu – przez internet. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych.


Stanowisko konsultacyjne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będzie można znaleźć w niedzielę (9.06) obok Przedszkola Św. Jana Pawła II ul. Starowiejska 30 - przy Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Andrychowie w godzinach od 14:00 – 17:00.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.