Przez cztery dni wyłączony z eksploatacji będzie największy parking w Wadowicach. Z jakiego powodu?
Największy parking w mieście nie będzie czynny przez cztery dni

Przez cztery dni wyłączony z eksploatacji będzie największy parking w Wadowicach. Z jakiego powodu?

Ważna informacja dla kierowców, mieszkańców Wadowic i okolic, turystów i pielgrzymów. Jak informuje Urząd Miejski w Wadowicach, w związku z koniecznością usunięcia uszkodzeń budynku parkingowego, od środy (12.06) do soboty (15.06) największy parking w Wadowicach znajdujący się na Placku Kościuszki będzie nieczynny.

Parking na Placu Kościuszki to jeden z kilku należących do gminy Wadowice. Po półrocznym opóźnieniu, w kwietniu 2018 roku wprowadzono tutaj elektroniczny system poboru opłat. Przy wjeździe kierowcy pobierają teraz bilet z urządzenia, potem w automacie można za niego zapłacić gotówką lub kartą, a przy wyjeździe kolejny automat po jego oddaniu otwiera szlaban.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 spitfier 2019-06-12 09:57
A kiedy wreszcie otworzą szalety na Trybunalskiej.?
Cytować
+20 #2 Sławek 2019-06-12 10:38
Moim zdaniem ten budynek wprowadza ludzi błąd. Większość osób uważa go za kasę parkingową. Natomiast kasa stoi sobie ładnie ukryta za pleksą. I jest dla wtajemniczonych i bardziej zorientowanych kierowców. Powinna być bardziej opisana.
Cytować
+5 #3 Kierowca 2019-06-12 17:16
Dokładnie co za hujnia wjeżdża biorę kwit później przed wyjazdem idziesz płacić gdzie inndziej potem wyjeżdżamy z drugiej strony.
Strasznie to jest skomplikowane.
:lol:
Cytować
0 #4 mieszkaniec 2019-06-13 05:47
To chyba nikt się niespodziewał w środę większej ilości ludzi przed tą sceną na rynku ,skoro zamkli największy parking w Wadowicach.
Cytować
+1 #5 Beata 2019-06-13 08:44
To ja mam lepsze pytanie kiedy otworzą w tygodniu ubikacje w parku miejskim bo zaraz w takim upale będzie tam śmierdziało.
wiadomo czym
Cytować
+3 #6 fan wadzy 2019-06-13 11:25
a jakim problemem jest usunięcie paru kawałków luźno położonego na wjeździe przewiązki pomiędzy Sobieskiego a Jagiellońską krawężnika drogowego i umożliwienie tam przez te dni nawet darmowego parkowania? Przykład myślenia urzędników i stosunku do mieszkańców "wadzy"
Cytować
0 #7 Rozgniewana 2019-06-13 14:33
Wymyslili rogatki. W zeszlym roku bylam w ciazy zaznacze ze juz bylam pobterminie I moglam w kazdej cheili rodzic zaparkowalam I nagle rogatki sie popsuly upal goraco a oni nie pozwola druga strona opuscic parking. Na szczescue rozgniewani kierowcy zaczeli bez pozwolenia wyjezdzac druga strona bo ilez mozna czekac. Wjedziesz musisz potem isc zeby zaplacic wracac do auta komplikuja jakby przy rogatkach placic nie mozna bylo
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.