Nie żyje starszy mężczyzna, który zasłabł na chodniku przy centrum handlowym na ulicy Mickiewicza w
Mężczyzna zmarł na ulicy. Ratownicy nie mogli mu już pomóc

Nie żyje starszy mężczyzna, który zasłabł na chodniku przy centrum handlowym na ulicy Mickiewicza w Wadowicach. Ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego nie byli mu już w stanie pomóc. Policja ustala okoliczności tej tragedii.

Do zdarzenia doszło w środę (15.02) około godziny 9:00 na ulicy Mickiewicza w Wadowicach, w okolicach centrum handlowego, gdzie przechodnie zauważyli leżącego na chodniku nieprzytomnego mężczyznę. Wezwali pomoc. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, policję oraz strażaków zawodowych z JRG Wadowice. Niestety, mimo intensywnej reanimacji, życia przechodnia nie udało się uratować.

Lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon. Wykluczono działanie osób trzecich w tym zdarzeniu — poinformowała nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Policja ustala okoliczności tej tragedii. Jak dowiedzieliśmy się, 84-letni mężczyzna, mieszkaniec Wadowic, zmarł najprawdopodobniej w skutej zatrzymania krążenia. Trwa ustalanie jego tożsamości.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.