Na ulicy Wałowej w Wadowicach młody kierowca renault twingo wpadł w poślizg na śliskiej drodze, zawa
Na śliskiej drodze osobówką zaczepił o pług

Na ulicy Wałowej w Wadowicach młody kierowca renault twingo wpadł w poślizg na śliskiej drodze, zawadził o jadący z przeciwka pług i wjechał w barierki.

We wtorek (14.02) przed godziną 19:00 na ulicy Wałowej w Wadowicach, w pobliżu boiska Klubu Sportowego Zaskawianka, doszło do groźnego zdarzenia. Kierujący renault twingo jadący od strony Wadowic na łuku drogi wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni, zawadził o pług jadącej z przeciwka piaskarki i swoją jazdę skończył na przydrożnych barierkach. Jak mówią nam świadkowie kolizji, kierowca ciężkiego sprzętu nie miał szans aby zareagować.

Młody kierowca z pojazdu wyszedł o własnych siłach. Nic mu na szczęście się nie stało, podobnie jak kierowcy piaskarki. Osobówka jest jednak bardzo mocno zniszczona, również pług będzie wymagał naprawy. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice jak i wadowicki Zespół Ratownictwa Medycznego.

Przez kilkanaście minut droga w tym miejscu byłą zablokowana. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

 

 

(MG)
(zdjęcia: Kuba)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 milo 2017-02-14 20:09
Straż nie była dysponowania nie było potrzeby
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.