Potężny pożar w Barwałdzie Górnym (gmina Kalwaria Zebrzydowska). W ogniu stanął  budynek w który
Potężny pożar warsztatu stolarskiego w Barwałdzie

Potężny pożar w Barwałdzie Górnym (gmina Kalwaria Zebrzydowska). W ogniu stanął  budynek w którym znajduje się warsztat stolarski

W piątek (20.11) po godzinie 20:00 służby ratunkowe otrzymały informację o potężnym pożarze budynku przy drodze powiatowej w kierunku Stryszowa w Barwałdzie Górnym (gmina Kalwaria Zebrzydowska). W ogniu stanął warsztat stolarski.

Na miejsce zadysponowano kilkanaście zastępów strażaków: zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Kalwaria Zebrzydowska, OSP Przytkowice, OSP Stanisław Dolny, OSP Zebrzydowice. Interweniowało także pogotowie energetyczne, które odcięło dostęp prądu do posesji.

Zagrożony był stojący w sąsiedztwie budynek mieszkalny. Na razie nie ma informacji, aby ktoś w pożarze został poszkodowany.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Al 2020-11-21 13:28
Co to za zakład ?
Cytować
0 #2 ktoś 2020-11-22 20:46
OSP Barwałd był na miejscu po 5 minutach i dzięki chłopakom reszta zbudowań ocalała kończyła sie im woda to docierały kolejne jednostki i nawet nie napisał piszący artykuł że byli. Troszkę szacunku panie redaktorze
Cytować
0 #3 Shari 2021-01-23 06:48
Tinder dating site: https://tinderdatingsiteus.com/ sign up ,
tinder online
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.