Posterunek policji w Brzeźnicy ma nowego szefa. To asp. szt. Paweł Golonka, któremu nowe obowiązki zo
Posterunek policji w Brzeźnicy ma nowego szefa

Posterunek policji w Brzeźnicy ma nowego szefa. To asp. szt. Paweł Golonka, któremu nowe obowiązki zostały powierzone przez kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W piątek (15.03) w Komendzie Powiatowej w Wadowicach  podinsp. Arkadiusz Śniadek, pełniący obowiązki komendanta powiatowego policji w Wadowicach podczas uroczystego  spotkania wręczył asp. szt. Pawłowi Golonce rozkaz dotyczący powierzenia obowiązków na stanowisku kierownika posterunku policji w Brzeźnicy. Dotychczasowy kierownik asp. szt. Wiesław Gramatyka po wieloletniej służbie przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Przekazanie obowiązków nastąpiło w obecności naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Wadowicach  nadkom. Piotra Bobika oraz naczelnika Wydziału Wspomagającego KPP w Wadowicach st. asp. Jarosława Woźniaka.

Ponadto szef wadowickiej policji podjął decyzję o powierzeniu obowiązków asp. szt. Krzysztofowi Koziełowi na stanowisku kierownika Referatu Wydziału Kryminalnego KPP w Wadowicach, który zastąpił asp. szt. Bogdana Grafa.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 Radek 2019-03-18 15:39
Czy pokazywanie twarzy policjantów z wydziału kryminalnego jest ok? Zazwyczaj to tzw. tajniacy, w mediach występujący w kominiarkach ze zmienionym głosem...
Cytować
+7 #2 Ech... 2019-03-18 16:33
Cytuję Radek:
Czy pokazywanie twarzy policjantów z wydziału kryminalnego jest ok? Zazwyczaj to tzw. tajniacy, w mediach występujący w kominiarkach ze zmienionym głosem...

Za dużo tv oglądasz.
Cytować
+2 #3 Gość 2019-03-18 16:48
Śmiechu warte, wydział wspomagając i referat kryminalny w komendzie powiatowej. Pewne specyfika taka, ha ha.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.