Policja zatrzymała kierowcę volkswagena, który jechał zygzakiem i dwukrotnie niemal doprowadził do k
Jechał zygzakiem, nagrała go kamera. Miał ponad 3 promile...

Policja zatrzymała kierowcę volkswagena, który jechał zygzakiem i dwukrotnie niemal doprowadził do kolizji. Nagrała go kamera innego kierowcy. Po zatrzymaniu przez policję badanie alkomatem pokazało ponad 3 promile...

Kierowca, którego kamera zainstalowana w pojeździe nagrywał te popisy, z przerażeniem przecierał oczy. W nocy z poniedziałku (18.03) na wtorek (19.03) jadący przed nim volkswagen jechał zygzakiem i środkiem jezdni, i jak mówi, dwukrotnie prawie doprowadził do kolizji.

Widząc co się dzieje, powiadomił policję. Mundurowi zatrzymali delikwenta na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52  ulicy Krakowskiej w Andrychowie.

Kierowca został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Miał 3,1 promila – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Dalszy ciąg tej sprawy odbędzie się w sądzie.

Zobaczcie nagranie:

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.