Sypnęło mocno śniegiem i niestety warunki na drogach zrobiły się fatalne. W wielu miejscach jest bar
Mocno popadało. Dramat na drogach

Sypnęło mocno śniegiem i niestety warunki na drogach zrobiły się fatalne. W wielu miejscach jest bardzo ślisko, część tras jest nieprzejezdnych i tworzą się spore korki.

We wtorek (12.02) w nocy i nad ranem mocno sypnęło śniegiem i na drogach zrobiły się fatalne warunki dla kierowców. Wiele z nich ma lub będzie mieć spore problemy z dotarciem na miejsce. Jest ślisko a sporo tras jest nieodśnieżonych. Służby drogowe mają problem z tą sytuacją.

Od rana tworzą się spore korki m.in. na drodze między Andrychowem a Roczynami, gdzie nawierzchnia to jedna wielka szklanka.W Barwałdzie Dolnym na drodze krajowej nr 52 na nieodśnieżonym wzniesieniu utknął ciągnik siodłowy z naczepą. Mimo wysiłków kierowcy, nie jest w stanie ruszyć dalej. W Witanowicach na drodze w kierunku Brzeźnicy ciężarówka utknęła w zaspie, a kilkadziesiąt metrów dalej samochód osobowy wylądował w rowie. Tworzą się potężne korki.

 

Podobna sprawa jest na drodze krajowej nr 28. Podróż z Zatora do Wadowic trwa kilkadziesiąt minut.

Policja apeluje o ostrożność. W ciągu kilku ostatnich godzin na naszych drogach doszło do kilku kolizji a także śmiertelnego wypadku w Sułkowicach, gdzie pod kołami volkswagena transportera zginął pieszy.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.