Sąd Rejonowy w Wadowicach zastosował 3-miesięczny areszt wobec 36-latka, który na terenie Andrychowa
Tymczasowy areszt dla 36-latka. Popełnił w Andrychowie sporo przestępstw

Sąd Rejonowy w Wadowicach zastosował 3-miesięczny areszt wobec 36-latka, który na terenie Andrychowa dopuścił się szeregu przestępstw. W sumie postawiono mu aż 7 zarzutów. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

27  stycznia tego roku 36-letni mieszkaniec Andrychowa został zatrzymany przez funkcjonariuszy andrychowskiego komisariatu, po tym jak wielokrotnie (zarówno w tym dniu jak i wcześniej)  groził pozbawieniem życia członkom swojej rodziny oraz naruszył ich nietykalność cielesną poprzez popychanie i szarpanie.

Mężczyzna wtargnął do rodzinnego mieszkania mieszczącego się w jednym z bloków na terenie Andrychowa, po czym nie chciał go opuścić przez co naruszył mir domowy. Gdy rodzinie udało się wypchnął agresora za drzwi wówczas mężczyzna umyślnie zaczął uderzać rękoma w drzwi wejściowe do bloku, następnie kopać, w wyniku czego zniszczył je powodując straty na kwotę ponad 750 złotych – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jakby tego było mało, interweniujący tego dnia policjanci zostali przez agresywnego 36-latka znieważeni,  mężczyzna stosując przemoc i groźbę zmuszał mundurowych, aby go nie zatrzymywali.

Mężczyzna był już karany wcześniej za inne i podobne przestępstwa, usłyszał  aż 7 zarzutów. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.