Tragedia w Sułkowicach koło Andrychowa. Wczesnym porankiem kierowca volkswagena transportera potrącił
Tragedia w Sułkowicach. Pod kołami volkswagena transportera zginął pieszy

Tragedia w Sułkowicach koło Andrychowa. Wczesnym porankiem kierowca volkswagena transportera potrącił pieszego. Niestety, mimo intensywnej reanimacji ratowników, życia 44-latka nie udało się uratować.

We wtorek (12.02) po godzinie 5:00 rano na ulicy Wspólnej w Sułkowicach (gmina Andrychów) doszło do tragicznego wypadku.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena transportera w wyniku nieprawidłowego wymijania potrącił pieszego – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Sułkowice, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety mimo intensywnej reanimacji ratowników, życia 44-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Droga w tym miejscu była przez długi czas zablokowana. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego wypadku.

Niestety warunki dla kierowców od rana są bardzo złe: pada śnieg, niektóre drogi są bardzo ciężko przejezdne, jest ślisko. Trzeba uważać.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.