29-latek odpowie przed sądem za potrącenie w Rzykach swoim samochodem 45-letniej kobiety i ucieczkę z
Potrącił kobietę i uciekł. Sam zgłosił się na policję

29-latek odpowie przed sądem za potrącenie w Rzykach swoim samochodem 45-letniej kobiety i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Sprawca na drugi dzień sam zgłosił się na policję.

Jak już informowaliśmy, w środę (21.11) około 6:00 rano na głównej drodze w miejscowości Rzyki (gmina Andrychów) doszło do groźnego zdarzenia. Nieustalony wówczas kierujący nieznanym pojazdem, w trakcie wykonywania manewru omijania innego samochodu potrącił prawidłowo idącą 45-latkę. Kobiecie na szczęście nic poważnego się nie stało, sama udała się do lekarza, a następnie poinformowała o zdarzeniu policję.

Sprawca potrącenia następnego dnia sam zgłosił się do komisariatu policji w Andrychowie informując o zaistniałym zdarzeniu drogowym – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Podczas przesłuchania mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia na tę okoliczność, jak się okazało nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami, a w chwili zdarzenia poruszał się samochodem renault megane.

Teraz ze swojego postępowania 29-latek będzie się tłumaczył przed sądem.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.