Policjanci z kalwaryjskiego komisariatu zatrzymali młodego mężczyznę, mieszkańca powiatu myślenicki
19-latek zatrzymany z mefedronem i ecstasy

Policjanci z kalwaryjskiego komisariatu zatrzymali młodego mężczyznę, mieszkańca powiatu myślenickiego, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci mefedronu i ecstacy. Grozi mu nawet 3 lata pozbawienia wolności.

W sobotę (24.11) po godzinie 1:00 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z lokali na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska mężczyzna ma być w posiadaniu zabronionych substancji. Informacje zostały potwierdzone przez policjantów.

Jak się okazało mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci 6,7 gramów mefedronu oraz 4 tabletek ecstasy – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze również ujawnili mefedron w ilości 6,3 grama.

Mężczyźnie  przedstawiono dwa zarzuty posiadania narkotyków, do których się przyznał. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Darth mefedro 2018-11-26 15:31
Mefedron to szmata suki nie chce znać
Cytować
0 #2 lol 2018-11-29 05:59
Gotowe do handlu,
przyznał sie do posiadania a tu widać że handlarz,
3 lata śmiech na sali,
powinna być rok za gram,
bez możliwości w zawieszeniu, jeśli nie karany.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.