Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z okolicznych OSP gasiło
W Marcyporębie doszczętnie spłonęła stodoła

Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z okolicznych OSP gasiło pożar stodoły w  Marcyporębie, przysiółek Bachorowice. Niestety drewniany budynek spłonął doszczętnie.

W nocy z czwartku (12.10) na piątek (13.10), tuż przed północą, służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze stodoły w miejscowości Marcyporęba  przysiółek Bachorowice (gmina Brzeźnica). Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Marcyporęba, OSP Brzeźnica i OSP Brzezinka.

Niestety mimo szybkiej akcji gaśniczej drewniany budynek spłonął niemal doszczętnie. Akcja gaśnicza trwała kilkadziesiąt minut. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Policja ustala okoliczności tego pożaru, nie wyklucza się podpalenia.

(PK)
(zdjęcie: OSP Brzezinka)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.