Cenne trofea wywalczyli w Limanowej karatecy Małopolskiego Klubu Karate Oyama Kasperek Team.
Duży sukces karateków

W IKO Nakamura Polish Open, zawodach, które odbyły się minioną sobotę (28.10) w Limanowej  rywalizowało 460 zawodników z Polski, Ukrainy, Węgier i Japonii. Małopolski Klub Karate Oyama Kasperek Team drużynowo uplasował się na 9 miejscu, a czterech reprezentantów klubu stanęło (w swoich kategoriach wiekowych i wagowych) na indywidualnym podium:

I miejsce: Antoni Trębacz - 4 bardzo mocne pojedynki oraz walka finałowa, którą po 3 dogrywkach oraz braku różnicy wagowej Antonio wygrywa!
I miejsce: Łukasz Domagała – zwyciężył pokonując w finale brata Mateusza.
II miejsce: Mateusz Domagala - wygrane 2 walki w pięknym stylu zakończone braterskim pojedynkiem.
I miejsce: Jan Pałosz – wspaniały debiut!

Na ogromne słowa uznania i gratulacje za wspaniałe pojedynki zasłużyli również Wiktoria Filus, Piotr Szilder, Jakub Grabiec, Roman Szaszczuk oraz Weronika Piekiełko! – informuje nas  Kacper Kasperek z Małopolskiego Klubu Karate Oyama.