KS Filkówka Barwałd Średni powalczy o awans z drużyną Podgórze II Kraków w meczu  o mistrzostwo V
Filkówka awansuje i zagra mecz z Wisłą Kraków?

KS Filkówka Barwałd Średni powalczy o awans z drużyną Podgórze II Kraków w meczu  o mistrzostwo V ligi Małopolski Zachodniej Kobiet GIRLS. Wpadajcie pokibicować.

W sobotę (14.05) o godzinie 10:00 na boisku w Barwałdzie, KS Filkówka Barwałd Średni powalczy o awans z drużyną Podgórze II Kraków w meczu  o mistrzostwo V ligi Małopolski Zachodniej Kobiet GIRLS. Wpadajcie pokibicować.

Dzieci i młodzieży szkolna za darmo Panie i Panowie 2-5zł zrzutka na sędziego. Oddamy 20% na cele charytatywne na leczenie dla chorej na białaczkę 13-letniej Patrycji ze Świątnik (pewnie dołożymy od siebie jeszcze więcej). Na naszym Boisku będziemy podejmować drugą drużynę KS Podgórze Kraków - Kobiety. Zdajemy sobie sprawę, że czeka Nas bardzo ciężkie wyzwanie, ale wierzymy, że z Waszym wsparciem możemy odnieść sukces! Obiecujemy, że pokażemy ducha walki przez całe 90 minut. Już nie raz pokazywaliście Nam, że mamy najlepszych kibiców! – informuje fanpage Barwałd Filkówka Girls.

Przypomnijmy, że poo dwóch latach gry i trzech latach treningów przyszedł przełomowy moment: w ostatniej kolejce dziewczyny wygrały z Novi Narama a Skawinka Skawina niepodziewanie przegrała z Pogórzem Kraków, co oznacza, że wygrana z nimi da barwałdzkiej drużynie równą ilość punktów, a oni są na II miejscu.

W związku z reorganizacją 4 ligi. 2-3 drużyny awansują i gralibyśmy w przyszłym roku z takimi tuzami jak Wisła Kraków czy Wawelem Kraków – mówi koordynator drużyny Franciszek Sarapata.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 media 2022-05-15 10:20
W związku z wojną na Ukrainie o opóźnienie procesu w przypadku multipleksu, któremu towarzyszy Regionalny System Ostrzegania Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wystąpił do prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Ten wszczął procedurę, która pozwoli głównym antenom TVP nadawać w starym standardzie do końca 2023 roku.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/jak-odbierac-dvb-t2-hevc-mux-3-naziemna-telewizja-cyfrowa-tvp-polsat-stanislaw-janowski-oferta-lista-stacji
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.