Do spora gratka dla fanów tenisa stołowego. Kolejny trening z zawodnikami LKS Victoria Nidek poprowadzi
Gratka dla fanów tenisa stołowego. Przyjedzie olimpijczyk Leszek Kucharski

Do spora gratka dla fanów tenisa stołowego. Kolejny trening z zawodnikami LKS Victoria Nidek poprowadzi Leszek Kucharski, legenda tego sportu, dwukrotny olimpijczyk, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy, zdobywca 34 medali na indywidualnych mistrzostwach Polski seniorów.

Ludowy Klub Sportowy Victoria z Nidku (gmina Wieprz) odlicza już dni do kolejnego, wyjątkowego treningu. We wtorek (17.05) o godzinie 18:00 poprowadzi go legenda tenisa stołowego Leszek Kucharski.

Dla sympatyków tenisa stołowego, ale także dla większości osób, które interesują się sportem, jest to osoba, którą nie trzeba przedstawiać: dwukrotny olimpijczyk, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy, zdobywca 34 medali na indywidualnych mistrzostwach Polski seniorów.

"Wcześniej z mistrzem spotkają się młodzi adepci tenisa stołowego z Nidku oraz uczniowie ZSP Nidek. Zapraszamy sympatyków klubu do udziału w wydarzeniu! – informuje nas Artur Penkala z Urzędu Gminy Wieprz

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.