30 zawodników wzięło udział w IV zawodach szachowych dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej z na
W DPS też grają

30 zawodników wzięło udział w IV zawodach szachowych dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej z naszego regionu. Organizacją zajął się klub szachowy TKKF Leskowiec Wieża Wadowice.

W czwartek (20.09) w Domu Pomocy Społecznej im. św. O. Rafała Kalinowskiego przy ulicy generała Puławskiego 5 w Wadowicach zostały zorganizowane IV zawody szachowe dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej z naszego regionu. W turnieju wystartował łącznie 30 zawodników.

Turniej rozegrany został na dystansie 6 rund z czasem do namysłu dla każdego gracza po 10 minut. Bezpłatnej pomocy w zorganizowaniu i sędziowaniu zawodów udzielił wadowicki klub szachowy TKKF Leskowiec Wieża Wadowice. Zwycięzcą turnieju został Pan Rafał Bryzek z DPS w Zebrzydowicach zdobywając komplet punktów. Na drugim miejscu uplasował się Jan Jandura z DPS w Wadowicach - 5 punktów z 6, a trzecią lokatę wywalczył Marek Świetlik z DPS w Krakowie - 5 punktów z 6.