Absolutna nowość w mieście! Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic wprowadza do swojej ofe
Język chiński w ENGLISH OK!
artykuł sponsorowany

Absolutna nowość w mieście! Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic wprowadza do swojej oferty kursy języka chińskiego indywidualne i grupowe.

Wakacje to czas odpoczynku, ale dla nas to czas na poszerzanie ofert edukacyjnej. Od tej pory oprócz języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego dołączamy język chiński. To absolutna nowość na lokalnym rynku kursów językowych. Zajęcia organizowane są w małych grupach jak i indywidualnie w dogodnych dla każdego terminach. Tak więc jeśli język chiński potrzebny Ci jest w pracy lub po prostu chciałbyś spróbować czegoś nowego, to kurs języka chińskiego w ENGLISH OK! jest właśnie dla Ciebie.

W celu dokonania zapisu zapraszamy do siedziby szkoły w Wadowicach przy ulicy Krakowskiej 30. Zapisów można dokonywać też drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 535 82 99 77.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pierwszej takiej oferty w okolicy.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI OFERTY

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl