Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic wprowadza do swojej oferty kursy języka polskiego dla
Kursy polskiego dla obcokrajowców z ENGLISH OK!
artykuł sponsorowany

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic wprowadza do swojej oferty kursy języka polskiego dla obcokrajowców. To oferta kierowana głównie dla osób, które chcą szybko i efektywnie opanować praktyczną znajomość języka.

Ze względu na coraz większe zainteresowanie kursami języka polskiego ENGLISH OK! postanawia rozszerzyć ofertę, która kierowana jest do obcokrajowców. Chcesz szybko i intensywnie zacząć się uczyć się polskiego? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

W kursie stawiamy przede wszystkim na rozwijanie umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu oraz czytania i pisania. Proponujemy ciekawe i motywujące zajęcia z fachową kadrą lektorów w dogodnych terminach oraz według indywidualnych ustaleń. Kursy prowadzone są indywidualnie lub w niewielkich grupach w oparciu o nasze autorskie metody nauczania. Zajęcia prowadzone są tylko w języku polskim!

Dla firm kierujących swoich pracowników na kurs języka polskiego oferujemy atrakcyjne rabaty. Istnieje także możliwość organizowania kursów poza siedzibą naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do korzystania z kursów w naszej szkole. Zapisy na zajęcia już trwają.

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl