Coraz częściej spędzamy wakacje w aktywny sposób, jesteśmy w ciągłym ruchu, więc latem pragniemy
Koniecznie przeczytaj przed wakacjami!
artykuł sponsorowany

Coraz częściej spędzamy wakacje w aktywny sposób, jesteśmy w ciągłym ruchu, więc latem pragniemy czynnie spędzać czas. Wyjeżdżając do innych krajów odpoczywamy, poznajemy kulturę i nawiązujemy nowe znajomości. Czas, który spędzamy wypoczywając, daje nam chęć i siłę do dalszego działania.

Wracając z wakacji wypoczęci zastanawiamy się, dlaczego komunikacja w obcym języku sprawiała nam tyle trudu? Wtedy pojawia się chęć podszkolenia językowych umiejętności. Decydujemy się na kursy, które ukierunkowane są na komunikację, ponieważ chcemy „dogadać się” w danym języku. Dlatego, aby uniknąć takiego rozwoju sytuacji warto pomyśleć o podszkoleniu swoich umiejętności językowych zanim wyjedziemy na wakacje. Będziemy mieli wtedy szansę sprawdzić swoją wiedzę realnie i w sytuacjach życiowych na przykład w sklepie, hotelu, na lotnisku czy w restauracji. Odczuwana satysfakcja i sukces językowy, który odniesiemy na wczasach, zmotywują nas do dalszego działania i przyswajania wiedzy.

W tym momencie możemy napotkać spore problemy i niestety nasz zapał edukacyjny szybko opada ze względu na liczne grupy kursantów w szkołach językowych i brak indywidualnego podejścia dydaktycznego. To sprawia, że przyswajanie materiału staje się trudne i nieefektywne.

Centrum Języka Angielskiego English OK! oferuje bogatą ofertę kursów językowych. Języki: angielski, niemiecki, hiszpański i francuski nauczane są w małych grupach lub indywidualnie. To właśnie takie podejście i dostosowanie się do potrzeb słuchaczy cechuje English OK! Wysoki poziom nauczania i bogate zaplecze metod oraz technik używanych podczas kursów, ułatwiają przyswajanie wiedzy i rozwój komunikacyjny w języku obcym. Miła atmosfera, małe grupy, wysokie kompetencje lektorów, a przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość i poziom edukacji to priorytety w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wakacyjnej w English OK! i zapisywania się na intensywne kursy. Z nami zagraniczne podróże będą zdecydowanie łatwiejsze.

 

ZOBACZ OFERTĘ WAKACYJNĄ

 

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl