Stowarzyszenie Sursum Corda rekrutuje do w punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (NPO) na tere
Stowarzyszenie Sursum Corda poszukuje pracowników do pracy w Andrychowie
artykuł sponsorowany

Stowarzyszenie Sursum Corda rekrutuje do w punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (NPO) na terenie Powiatu Wadowickiego, w miejscowości Andrychów. Wykonywanie świadczeń na podstawie ustawy z dn. 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej.

Działalność w tym zakresie prowadzimy od 2016 r. i jesteśmy największą organizacją w kraju pod względem ilości prowadzonych punktów NPP i NPO.

Poszukujemy:
- doradcy obywatelskiego z aktualnymi uprawnieniami
- osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, gotowej odbyć kurs poradnictwa obywatelskiego (Stowarzyszenie deklaruje pokrycie 100% kosztów szkolenia tj. 4.000 zł)

Miejsce pracy: Andrychów (powiat wadowicki)

Opis stanowiska:
Pełnienie w 2024 r. stałych dyżurów w punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego (NPO) w Powiecie Wadowickim, w miejscowości Andrychów i udzielanie świadczeń zgodnie z ustawą z dn. 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej.

 Zakres obowiązków:

  • osobista obecność w punkcie w uzgodnionych terminach - potwierdzana na karcie czasu pracy i przez zalogowanie się w systemie informatycznym, a także dbałość o zapewnienie ewentualnych zastępstw
  • udzielanie nieodpłatnych świadczeń zgodnie z ustawą o NPP i NPO
  • wypełnianie "kart pomocy” dla każdej porady w systemie Min. Sprawiedliwości
  • comiesięczne generowanie raportu sprawozdawczego

Czas pracy:
5 dni w tygodniu (pon.- pt., z wyłączeniem dni świątecznych), przez 4 godz. dziennie, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • poniedziałek: 12.00 - 16.00
  • wtorek: 10.00 - 14.00
  • środa: 8.00 - 12.00
  • czwartek: 14.00 - 18.00
  • piątek: 12.00- 16.00

Wymagania:

Oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne - kontrakt B2B (na FV) lub umowa zlecenie
  • Przy 5 stałych, 4-godzinnych dyżurach tygodniowo (bez względu na liczbę udzielonych świadczeń): 4.550 zł brutto | NPO - doradca obywatelski
  • W przypadku dyżurów 1-4 dni w tygodniu wynagrodzenie miesięczne to iloczyn liczby stałych dni w tygodniu i kwoty 910 zł.

Zapewniamy:

  • całoroczną umowę na 2024 r. oraz współpracę w latach kolejnych
  • wsparcie techniczne i organizacyjne (m.in. koordynator-opiekun, szkolenia)
  • oprogramowanie do zautomatyzowanego dokumentowania pracy
  • wyposażone pomieszczenie (umeblowane, materiały papiernicze, drukarka/skaner, internet)
  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie

Osoby spełniające kryteria prosimy o  wypełnienie zewnętrznego formularza zgłoszeniowego za pomocą przycisku:  "APLIKUJ TERAZ" – w serwisie PRACA.PL Link do ogłoszenia:

Podejmiemy także współpracę z zespołami specjalistów (doradcami obywatelskimi), którzy zadeklarują wspólną obsługę punktu.

 Na pytania dot. współpracy odpowiadamy telefonicznie (pon. – pt.: 8.00 - 16.00), tel. 692 115 724.

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl