Branża eventowa w naszym regionie nigdy nie miała tak szerokiej oferty jak teraz, a to za sprawą Firmy
Hit social mediów w ofercie Projekt Love
artykuł sponsorowany

Branża eventowa w naszym regionie nigdy nie miała tak szerokiej oferty jak teraz, a to za sprawą Firmy Projekt Love lidera branży weselnej.

Każdego roku Marcin ze swoją ekipą zaskakują Pary Młode nowościami, a tym razem wprowadzają na lokalny rynek fotobudkę 360 czyli hit internetowych filmików.

Chyba każdy z Was widział już na Tik Toku czy Instagramie gwiazd show biznesu filmiki nagrywane na platformie 360.

Innowacyjna fotobudka 360 to social mediowy hit, który pojawia się niemal na każdym evencie, więc mogliśmy się tego spodziewać, że wkrótce pojawi się w ofercie firmy z Wadowic.

Tradycyjne fotobudki i fotolustra nadal są w modzie, ale fotobudka 360 to coś, co zdecydowanie przenosi w inny wymiar rozrywki - opowiada Event manager.

Kamera rejestruje zabawę Gości w każdym szczególe. Goście wchodzą na specjalną platformę, na której bawią się i tańczą. Kamera obraca się wokół bawiących się osób, a system360 rejestruje każdy ruch i każdą emocję. Dzięki wykorzystaniu efektu slow motion (bullet time), czyli nagrywaniu w spowolnionym tempie powstaje niepowtarzalny film, który po chwili jest gotowy do udostępnienia poprzez SMS, e-mail lub w mediach społecznościowych.

Projekt Love to lokalna firma, działająca w branży ślubnej oraz eventowej. Dzięki szerokiej gamie atrakcji oraz świetnej opinii wśród Par Młodych firma rozwija się bardzo mocno i każdego roku przedstawia nowe pomysły na event i sposoby ich realizacji.

"Jesteśmy już ponad 8 lat w branży ślubnej i posiadamy 100% pozytywnych opinii, co na pewno świadczy o bardzo dobrej jakości Naszych usług".

Rok 2022 był pierwszym pełnym rokiem po pandemii, w którym wszystkie planowane wesela mogły odbyć się zgodnie z planem.

Jak będzie wyglądał pod tym względem rok 2023? - pytamy Marcina.

"Śmiało można powiedzieć, że branża eventowa wychodzi z kryzysu po pandemii, było to widać choćby na Forum Branży Eventowej, na którym miałem przyjemność być w ostatnim czasie. Jeśli chodzi o wesela to jestem pewien, że ich nie zabraknie ponieważ już teraz nasz terminarz jest mocno zapełniony na bieżący rok oraz kolejne. Często po salach i muzykach jesteśmy pierwszym wyborem Par Młodych. Zespół osób, z którymi współpracuje to nie tylko dobrzy pracownicy ale wspaniali ludzie, którzy dobrze się bawią zapewniając uśmiechy na twarzach gości".

W swojej ofercie poza fotobudką 360 Projekt Love oferuje wynajem samochodów retro, fotolustro, ciężki dym na pierwszy taniec, pokazy iskier scenicznych, namioty eventowe wraz z podłogą parkietową, oraz koordynację przyjęcia weselnego wraz z transportem gości.

 
Tel: 885 588 009

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl