Kiedyś obsługa barmańska kojarzona była z osobami płci męskiej. Dziś Klienci Bar de Prix zaznaczaj
Kobieta za Barem
artykuł sponsorowany

Kiedyś obsługa barmańska kojarzona była z osobami płci męskiej. Dziś Klienci Bar de Prix zaznaczają swoją wolę aby to Sandra zajęła się obsługą ich przyjęcia. Przeczytajcie dlaczego...

Bar de Prix - w skrócie znani jako #barmaniwadowice to wizytówka Wadowic w  regionalnej branży eventowej. Poruszając się po okolicznych obiektach    pytając o kwestie Usług Barmańskich - wszędzie uzyskuje się informację- tylko Bar de Prix. Byłaby to kwestia dyskusyjna gdyby był to jeden/dwa, ale jest to ponad 15 obiektów partnerskich. W tej kwestii nie trzeba nic dodawać.  Obiekty gastronomiczne słysząc "mamy na weselu Bar de Prix" idą na wiele ustępstw, co spotyka się ze spora aprobatą wśród przyszłych Małżeństw.

Kilka, a nawet śmiało można powiedzieć w tym przypadku  kilkanaście lat temu spora kontrowersja. Obsługa barmańska kojarzona była z osobami płci męskiej. Dziś Klienci Bar de Prix zaznaczają swoją wolę aby Sandra zajęła się obsługą ich przyjęcia. Pierwsze kroki stawiała jeszcze jako 17 latka. Wtedy podczas imprez modne były stoliki z alkoholem zza których podawane były kolorowe drinki. Już w czasach szkolnych wyróżniała się tzw " smykałką" do sztuki barmaństwa. Potrafiła zachwycać w konkursach szkolnych wspaniałą techniką i opanowaniem  Obecnie kręgosłup Bar de Prix. Czas pokazał jak bar de Prix rozwinęło skrzydła. Jedyna Kobieta w okolicy dla której nie ma niemożliwego za barem.  Bez problemu nawiązuje  kontakt z Kobietami stojącymi z drugiej strony baru, ale i z mężczyznami którzy też nie mają nic przeciwko. Kolejna perełka i cecha charakterystyczna dla Barmanów z Wadowic. Kobieta która nie jest pomocnikiem barmana, czy statystą

A kobietą na której barkach spoczywa  odpowiedzialność za profesjonalny serwis cocktaili oraz rządzenie  w magazynach Bar de Prix, aby goście barów pili drinki w błyszczącym szkle, by pod barem nie zabrakło żadnych produktów - jak sama mówi "nie wyobrażam sobie, sytuacji kiedy ktoś z organizatorów np. wesela zmuszony jest do jeżdżenia za produktami w godzinach wieczornych,  których brakuje na barze przed zakończeniem usługi", "rzetelność wiarygodność i słowność to klucz do realizowania usług i indywidualnego podejścia do klientów firmy, a finalnie gości naszych barów", "nasza firma jest wiodącą firmą w okolicy która realizuje 90% zapotrzebowania na usługi Barmańskie w okolicy, a więc sami od siebie wymagamy   maksimum aby niego nie zawieźć".

Nie jest to proste, gdyż po nie przespanych nocach trzeba błyskawicznie wracać do obowiązków macierzyńskich, domowych i od każdego poniedziałku skupiać się na kolejnych realizacjach.

Prezentowana postawa zasługuje na słowa uznania.

Więcej o Bar de Prix TUTAJ

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl