Mimo wszechobecnej cyfryzacji i prowadzenia działań marketingowych w sieci, gadżety reklamowe powinny
Klasyczne czy nietypowe? Jakie długopisy reklamowe wybrać?
artykuł sponsorowany

Mimo wszechobecnej cyfryzacji i prowadzenia działań marketingowych w sieci, gadżety reklamowe powinny być stałym elementem promocyjnym firmy. Jednym z najpopularniejszych form reklamy są długopisy z nadrukowanym logo firmy. Nie można się temu dziwić, gdyż stanowią one uniwersalny i skuteczny nośnik reklamy. Wybór jest tak ogromny, że trudno się zdecydować na konkretny gadżet. Który długopis reklamowy sprawdzi się w Twojej firmie?

Długopisy reklamowe – czy nadal skuteczne?

Właściciele firm prześcigają się wyborze najbardziej wymyślnych form gadżetów reklamowych. Tymczasem najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najskuteczniejsze. Długopisy reklamowe zna każdy i praktycznie każdy z nich korzysta. Stanowią one ciekawy i praktyczny nośnik reklamy – zwłaszcza, że obecnie do wyboru jest wiele modeli. Przykładowo, firma OpenGift ma w swojej ofercie zarówno nowoczesne i klasyczne długopisy, które można w dowolny sposób spersonalizować. Gadżety te można obejrzeć pod adresem: https://www.opengift.pl/dlugopisy-reklamowe/.

Długopisy firmowe – cena

Wybierając gadżety reklamowe trzeba w pierwszej kolejności określić budżet przeznaczony na działania marketingowe. Długopisy z własnym logo to niewielki koszt, za który można zyskać skuteczną formę promocji. Ceny mogą się różnić w zależności od modelu i sposoby wykonania. Długopisy reklamowe w wersji premium warto więc wykorzystać do obdarowania partnerów biznesowych lub specjalnych klientów.

Długopisy reklamowe a ich przeznaczenie

Warto zaznaczyć, że długopis wcale nie musi być formą upominku dla klienta. Można je wykorzystać w firmie jako element wyposażenia biurka pracowniczego. Ciekawym pomysłem będzie długopis reklamowy z nadrukiem z podstawką, z którego będą mogli korzystać klienci. Jeżeli chodzi o kadrę zarządzającą lub formę prezentu dla partnerów biznesowych, warto zdecydować się na eleganckie długopisy firmowe lub całe zestawy do pisania.

Długopisy firmowe pasujące do profilu działalności

W zależności od branży, w której działa Twoja firma, długopisy reklamowe możesz dopasować do jej profilu. Wybór koloru oraz charakterystycznych detali sprawi, że gadżet będzie od razu kojarzył się z Twoją marką. Ważny jest też nadruk na długopisach, który musi jak najbardziej odzwierciedlać logotyp lub hasło przewodnie nawiązujące do firmy.

Nowoczesne długopisy reklamowe

Na rynku dostępne są gadżety w różnym stylu. Wbrew pozorom nowoczesne długopisy wcale nie muszą wyróżniać się skomplikowaną budową oraz nietypowym kształtem. Na uwagę zasługują ekologiczne długopisy papierowe, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami. Jeżeli więc Twoja firma dba o środowisko i chcesz to podkreślić, wybierz nowoczesny długopis z własnym logo, wykonany z biodegradowalnych materiałów.

Klasyczne długopisy reklamowe

Najbardziej uniwersalną wersję stanowią klasyczne długopisy kulkowe. Do wyboru są dostępne różne modele, dlatego wcale nie oznacza to, że taki wybór jest zły. Oprócz tradycyjnych długopisów plastikowych na uwagę zasługują eleganckie wersje w metalowej obudowie lub satynową wstawką, ułatwiającą pisanie.

Klasyczny czy metalowy?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi, który wariant jest lepszy. Wszystko zależy od profilu działalności oraz celu marketingowego jaki chce się osiągnąć. Najważniejsze jest to, żeby nadruk na długopisach był trwały i czytelny, bo tylko wtedy spełnią swoją funkcję promocyjną. Dzięki temu, że dostępne są nowoczesne techniki druku, można je dopasować do materiału, z którego wykonany jest długopis. To pozwala uzyskać atrakcyjne i czytelne logo firmy naniesione na dowolny długopis.artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl