Dwa nieduże pieski mieszańce, znalezione na mieście szukają nowego domu. Jednemu z mieszkańców Wado
Dwa psy szukają domu. Zaginął też kot. Pomożecie?

Dwa nieduże pieski mieszańce, znalezione na mieście szukają nowego domu. Jednemu z mieszkańców Wadowic zaginął też kot. Dla znalazcy przewidziano nagrodę. Pomożecie?

Co nas bardzo cieszy, po raz kolejny okazuje się, że takie komunikaty pomagają i jak informuje nas Straż Miejska w Wadowicach, wszystkie psy i koty, o których ostatnio pisaliśmy w ostatnim czasie na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są porzucone lub zagubione zwierzaki...

Jak informuje nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, dwia nieduże pieski, mieszańce, które zostały znalezione na terenie Wadowic szukają właścicieli bądź nowego domu. Zwierzaki są dorosłe, kilkuletnie, przyjaźnie nastawione do ludzi. Zostały odpchlone i odrobaczone.

Jeśli ktoś mógłby pomóc w odnalezieniu właściciela, bądź adoptować czworonogi, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu (33) 873-18-11 wewnętrzny  122, 212 (lub telefon komórkowy  606 319 789) albo podejść bezpośrednio do siedziby SM (parter Urzędu Miejskiego, korytarz w prawo).

Z kolei jednemu z mieszkańców Wadowic zaginął kot w okolicach bloku nr 4 na Osiedlu Kopernika. Zwierzak ma czarną krótką i lśniącą sierść, duże żółte oczy i białe wąsy. W momencie zagubienia miał ubraną czarną obrożę ze złotym znaczkiem z napisem "Bambus". Jest wykastrowany i zaczipowany. Ktokolwiek mógłby pomóc w odnalezieniu kota proszony jest o kontakt pod numerami telefonów 502 638 731 i 502 638 735. Dla znalazcy nagroda!

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 20 LUTEGO 2017 12:20)

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Oklaski 2017-02-20 12:48
Brawo
Cytować
0 #2 Kociamber 2017-02-21 14:13
A to "brawo" to dla kogo, i za co ? Ktoś się cieszy, że zagineło komuś zwierzę a inne zostały porzucone ?

Co do kotów, publikowałam pod koniec lata na OLX , ostrzeżenie przed bandą smarkaczy , co lubią łapać oswojone koty, ale ktoś zgłaszał to ogłoszenie i ciągle je usuwano. Właścicielom Bambusa , życzę aby udało im się, odnaleźć pupila.
Cytować
0 #3 Angelika... 2017-02-22 12:53
Mam nadzieję, że kotek szybko się znajdzie.
Cytować
0 #4 AniaLorek 2017-02-22 18:06
Dziękuję Wszystkim za wsparcie i nadal bardzo proszę o pomoc w szukaniu Bambusa!!!

Sądzę, że ktoś go przetrzymuje i nie chce nam oddać:( Kot jest oswojony i bardzo przyjazny.
Cytować
0 #5 Kociamber 2017-02-22 18:29
Pani Aniu, ja też tak sądzę,że ktoś go przetrzymuje ,podobnie było z moim kotem .Którego następnie , po paru miesiącach , zimą, porzucono w zupełnie innej części miasta. Ludzie sa bez serca, nawet najmłodsi. W bliskiej okolicy jest szkoła, nie brakuje dzieci , które mogłyby zabrać kota , ściągnąć obróżkę i kłamać że znalazły. Dorośli również lubią przywłaszczyć czyjeś zwierzę. Sugeruję aby wydrukować ogłoszenia z nagrodą w dużej kwocie. Może możliwość zarobienia sporej gotówki, spowoduje że ta osoba odda kota, udając że znalazła. Proszę ogłaszać kota również na OLX .
Cytować
0 #6 Kociszon 2017-02-23 17:01
Życzę aby kotek się odnalazł !!!
Cytować
-1 #7 Marta03 2017-03-13 16:26
Widziałam ogłoszenia na mieście, ale dawno. Większość już wywiał wiatr. Poza tym ludzie widać nie mają pojęcia jak szukać kota. skoro kot zaginął wyłącznie z winy właściciela (bez wyobraźni ) , to właściciel winien kotu szukanie aż do skutku i na wszelkie sposoby. Nie wystarczy dać paru ogłoszeń ( jak powinno być kilkadziesiąt) . Trzeba szukać samemu, nie z samochodu, ale na nogach i zaglądać w różne zakamarki. Ogłoszenie w sieci to prawie nic, zwlaszcza że są inne strony gdzie można się ogłaszać, jak OLX czy Spotted Wadowice na fb, wadowice24.pl na fb . Są też poradniki jak szukać, na paru stronach . http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=169333, http://www.kocipazur.org/index.php?id=1482, http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/2014/08/instrukcja-poszukiwania-zaginionego-kota.html . Bez obrazy, ale bolesna prawda jest taka, ze pani właścicielka się nie postarała i nie stara. A koty potrafią się odnaleźć po tygodniach, i to nawet w takim mieście jak Kraków czy Warszawa . Ale to trzeba DZIAŁAĆ . Kot którego nikt tak naprawdę nie szuka , nie odnajdzie się. współczuję kotu ..biedne stworzenie cierpi gdzieś, przez właścicieli, którzy nie potrafili zapewnić bezpieczenstwa. Niektórym się wydaje chyba, że czip to zadziała jak GPS . Ehhh
Cytować
0 #8 laila 2017-03-26 14:37
Znaleziono małego kociaka na ulicy beskidzkiej w wadowicach
kotka tricolor do oddania od zaraz
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.