Dwie mieszkanki powiatu wadowickiego, Aleksandra Żak z Przytkowic i Justyna Bartuś z Andrychowa  znala
Dwie mieszkanki powiatu w finałach  miss Małopolski i miss nastolatek

Dwie mieszkanki powiatu wadowickiego, Aleksandra Żak z Przytkowic i Justyna Bartuś z Andrychowa  znalazły się w finale konkursów Miss Małopolski i Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego.

W niedzielę 26 czerwca w Hotelu Swing w Krakowie odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w regionie: Miss województwa Małopolskiego 2022. Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które będą reprezentowały Małopolskę w kolejnych etapach Konkursu Piękności Polska Miss.

Komu koronę najpiękniejszej Małopolanki przekaże Gabriela Ziembańska (Miss Małopolski 2021)? Kogo jury uzna za następczynie Liliany Polak (Miss Nastolatek Małopolski 2021)? O tym wszystkim dowiemy się już pod koniec czerwca

Jednak zanim to nastąpi zobaczmy finalistki Miss i Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 w pierwszej odsłonie oficjalnej sesji zdjęciowej. Sesja wykonana została w krakowskim Studio Station przez fotografa Romana Słomkę. Makijaże to zasługa FAM Policealna Szkoła Charakteryzacji i Makijażu w Krakowie z wykorzystaniem kosmetyków znanej międzynarodowej marki PAESE pochodzącej ze stolicy Małopolski - Krakowa. Fryzury do sesji wykonały uczennice Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 oraz Policealnej Szkoły Canova z Krakowa, pod bacznym okiem Pani Jadwigi Miłek.

Wśród finalistek są również reprezentantki naszego powiatu: Aleksandra Żak z Przytkowic (finale Miss Małopolski) i Justyna Bartuś z Andrychowa (finał Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego).


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Czajkowski Eugeniusz 2022-05-12 20:33
Życzę powodzenia i zdobycia korony dla Justyny lub Aleksandra.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.