Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 13 stycznia 2019 roku będzie grać w ca
Wadowicki sztab WOŚP szuka wolontariuszy na 27 finał. Dołączycie?

Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 13 stycznia 2019 roku będzie grać w całej Polsce pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” szuka wolontariuszy.

Już wkrótce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27 w Polsce (w Wadowicach po raz 26), tym razem 13 stycznia przyszłego roku jej wolontariusze będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W naszym lokalnym wadowickim sztabie WOŚP również rozpoczyna się praca nad organizacją tego corocznego wydarzenia charytatywnego. Od lat młodzież chętnie służy swoją bezpłatną pomocą. W związku z tym organizatorzy poszukują osób, które chciałyby zostać wolontariuszami lub pomóc w organizacji wydarzenia.

Wszystkie chętne osoby proszone są o:

- wypełnienie formularzu dostępnego pod adresem: https://link.do/vEgvy
- przesłanie swojego zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prawidłowe zdjęcie powinno być takie jak do legitymacji, zapisane w formacie JPG i nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli. Zdjęcie powinno być nazwane swoim imieniem i nazwiskiem (wg wzoru NazwiskoImie.jpg). Fotografia nie może być niewyraźne, za ciemna/jasna, w przebraniu uniemożliwiającym identyfikację. Pod uwagę będą brane tylko kompletne zgłoszenia z odpowiednim zdjęciem.
 
Wadowicki sztab WOŚP zaprasza wszystkich zainteresowanych na stronę Facebook: https://www.facebook.com/wosp.wadowice


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 prawda 2018-10-28 11:31
Wygra starosta i płaszczyca i nie bedzie koncertów ani orkiesty w wado :(
Cytować
-8 #2 Freedom 2018-10-28 12:00
Cytuję prawda:
Wygra starosta i płaszczyca i nie bedzie koncertów ani orkiesty w wado :(

Będa występy orkiestry dętej ! Ludzie to uwielbiają
Cytować
-3 #3 prawda 2018-10-28 21:29
Nic nie będzie tak jak za filipiakowej zamiast koncertów
posiadówy w ogrodowej do dymu z komina
i kupy na talerzu
Cytować
0 #4 Gość 2018-10-29 10:54
Nie zbieram na złoty melon Jurasa.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.