Dwa wesołe około półroczne szczeniaki, najprawdopodobniej z jednego miotu, które ktoś porzucił w P
Dwa wesołe porzucone w Ponikwi szczeniaki szukają nowego domu

Dwa wesołe około półroczne szczeniaki, najprawdopodobniej z jednego miotu, które ktoś porzucił w Ponikwi, szukają nowego domu. Pomożecie?

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, w poniedziałek (10.09) na terenie Ponikwi znalezione zostały dwa szczeniaki, w wieku około 5 miesięcy.

Znowu podobny scenariusz: ktoś porzucił bezbronne zwierzaki, widać że pochodzą z jednego miotu. Pieski jak się okazało są bardzo przyjazne i wesołe, zdrowe, były już u weterynarza, otrzymały preparaty przeciw pasożytom.

Jeśli ktoś chciałby adoptować takie sympatyczne czworonogi, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska). Psiaki czekają na nowych odpowiedzialnych właścicieli, którym na pewno dadzą wiele radości, energii i zapewnią odpowiednią dawkę ruchu. Pieski będą miały wymagane szczepienie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.