Iskierka, pies, który bezduszny kierowca potrącił samochodem i nawet się nie zatrzymał, co skończy
Iskierka, pies potrącony przez samochód, już po operacji!

Iskierka, pies, który bezduszny kierowca potrącił samochodem i nawet się nie zatrzymał, co skończyło się pokiereszowaną miednicą i tylnymi łapami, jest już po operacji. Wszystko to dzięki m.in. naszym czytelnikom, którzy przejęli się losem zwierzaka i hojnie sypnęli groszem!

Pamiętacie Iskierkę? W ubiegłym tygodniu okrutnie doświadczoną przez los? Jeden z kierowców idiotów bez serca, potrącił tego porzuconego przez kogoś psa w okolicach mostu drogowego na Skawie w Wadowicach i nawet się nie zatrzymał. Suczka miała pokiereszowaną miednicę i tylne łapy. Na szczęście świadek zdarzenia zaopiekował się psiakiem ale konieczna była kosztowna operacja.

Zobacz: Potrącony przez samochód pies potrzebuje pomocy

Jak się okazuje, po raz kolejny czytelnicy WadowiceOnline.pl udowodnili, że są najlepszymi na świecie: apel o pomoc spotkał się z potężnym odzewem co umożliwiło zebranie potrzebnej kwoty na dwie operacje oraz dalsze leczenie Iskierki (takie imię otrzymał zwierzak, bo mimo ogromnego cierpienia ciągle w jej oczach tlił się promyk nadziei na przetrwanie...).

W ciągu tygodnia Iskierka przeszła poważne zabiegi scalające połamane kości miednicy i tylnej kończyny. Leczenia podjęła się Przychodnia Weterynaryjna MedicoVet w Kętach, która dodatkowo już bezpłatnie wysterylizowała suczkę. Dziękujemy za wsparcie, bardzo szybką reakcję i zaangażowanie wielu ludzi, którzy zrobili wszystko aby Iskierka stanęła o własnych siłach na cztery łapki – mówi nam Tamara, która zaopiekowała się połamanym psiakiem.

Iskierkę czeka jeszcze wiele tygodni rekonwalescencji jednak lekarze są dobrej myśli i jeśli wszystko dobrze pójdzie, będzie całkowicie sprawna. Co najwyżej z nieco krzywą miednicą i przykrymi wspomnieniami...

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+15 #1 Ania 2018-09-14 12:10
Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, tak po prostu :)
Cytować
+8 #2 Tymek 2018-09-14 12:30
Brawa dla wszystkich którzy jakkolwiek pomogli, widać nie jest jeszcze tak źle z nami ludźmi.
Cytować
+5 #3 Macio 2018-09-14 15:58
Świetna wiadomość:-)Pod ziękowania dla wszystkich tych którzy przyczynili się do uratowania tego pieska.
Cytować
+4 #4 Stefan 2018-09-14 18:32
Szacunek dla wszystkich, którzy przyczynili się do tej wspaniałej akcji. Wykazaliście się wielkimi czynem dla tej małej istoty. Oby to dobro wróciło do Was!
Cytować
+2 #5 SOS 2018-09-16 10:03
Pacjentów należy wozic do Przychodni Weterynaryjnej MedicoVet w Kętach tam ratuja życie w Szpitalu na drugi dzień umiera.

ZNACZY ŻE WETERYNARZ LEPSZY OD LEKARZA HAHAHA! :D
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.