Fajny, łagodny, przyjazny i towarzyski psiak, znaleziony na ulicy Biała Droga w Choczni, szuka właści
Fajny psiak znaleziony w Choczni szuka właściciela lub nowego domu

Fajny, łagodny, przyjazny i towarzyski psiak, znaleziony na ulicy Biała Droga w Choczni, szuka właściciela lub kogoś, kto przygarnie go do nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie psy i koty, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, na ulicy Biała Droga w Choczni znaleziono psa. Zwierzak o czarnym umaszczenie, gładkowłosy, dosć spory, ale łagodny, przyjazny i towarzyski. Wiek około 3 lat. Został odrobaczony. 

Jeśli ktoś zna właściciela lub chciałby przygarnąć tego psiego przystojniaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska). Psiak dostanie oporządzenie a także będzie zaszczepiony.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.