33-letni wadowiczanin Łukasz Świrk "Człowiek Flaga" wystąpi po raz kolejny w popularnym programie Mam
Łukasz Świrk "Człowiek Flaga" wystąpi w czesko-słowackim Mam Talent!

33-letni wadowiczanin Łukasz Świrk "Człowiek Flaga" wystąpi po raz kolejny w popularnym programie Mam Talent! Tym razem jednak nie w polskiej a czesko-słowackiej edycji.

Spore zaskoczenie. Wadowiczanin Łukasz Świrk czyli "Człowiek Flaga" wystąpi po raz kolejny w programie Mam Talent! Jak się okazuje, tym razem nie w polskiej a czesko-słowackiej edycji, o czym poinformował na swoim Facebooku.

Wczoraj brałem udział w castingach a dzis wracam z Bratysławy. W telewizji będzie można zobaczyć mnie od września, bo same castingi nie są prowadzone na żywo – mówi nam Łukasz Świrk "Człowiek Flaga".

Jak się dowiadujemy, telewizja sama go zaprosiła do udziału w programie. Czescy i słowaccy widzowie zobaczą podobne ewolucje, jakie zaprezentował w polskiej edycji Mam Talent!, tzw "Flying Pole", ale do lepszej muzyki. Co potem to ma być niespodzianka...
 
Przypomnijmy, że 33-letni Łukasz Świrk to wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Świata we wspinaczce na czas w 2011 roku.  W 2014 roku wystąpił w wielkim finale polskiego Mam Talent! pokazując niesamowite ewolucje na drążku, ale wówczas niewiele zabrakło mu do zwycięstwa. Pozwoliło mu to jednak zebrać owoce popularności ale też głównie talentu i ciężkiej pracy, bo jego występami zainteresowało się wiele osób. Wystąpił w reklamie smartfonów serii A Samsunga. Potem wystąpił jeszcze gościnnie w programie TVN, zaś w 2017 roku ponownie wziął udział w 10. edycji Mam Talent!, gdzie niestety zajął dopiero trzecie miejsce, przegrywając (wiele osób twierdzi, że niesprawiedliwie...) z 15-letnim Lukasem Gogolem, grającym na akordeonie. Był również koordynatorem sportu w gminie Wadowice.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 anibas 2018-06-13 10:18
Dałby sobie już spokój z tym występowaniem. Wykorzystał już swoje 5 minut przecież. Daj szanse innym, lepszym.
Cytować
+15 #2 Bez sensu 2018-06-13 10:24
Bez sensu te żałosne programy. Świrk pokazał coś naprawdę niesamowitego a przegrał z gówniarzem co gra jak przeciętny cygan na ulicy... Może jednak pepiki go docenią?
Cytować
-4 #3 kaśka 2018-06-13 10:44
Niech pokaże coś nowego i niech nie stroi tych głupich min.
Cytować
+7 #4 Krzycho 2018-06-13 13:17
Brawo , moze tam docenią talent Łukasza ,brawo
Cytować
-2 #5 Ale mi ja 2018-06-13 16:11
Jo mom coś.Jedno wycwicyl i juści bohatyr narodowy.Tela sie te wystempy rużnio ze róż się czymie kija a roz dziecka abo bułki jakiej.Jo tak na czepoku wywijom.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.