Około 5-6 miesięczna sunia o jasnym biało-czarnym umaszczeniu, znaleziona na Osiedlu Wadowity w Wadowi
Kilkumiesięczna sunia potrzebuje pomocy

Około 5-6 miesięczna sunia o jasnym biało-czarnym umaszczeniu, znaleziona na Osiedlu Wadowity w Wadowicach czeka na swojego właściciela. Pomożecie?

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, sunia o jasnym umaszczeniu, biało-czarna, gładkowłosa, wiek około 5-6 miesięcy  zagubiła się na Osiedlu Wadowity w Wadowicach.  Została tam znaleziona w piątek (1.12) wieczorem przed klatką jednego z bloków.

Jest zdrowa i zadbana, wygląda na to, że psiak się zagubił, brak  jednak obroży z namiarem telefony właściciela. Sunia czeka z niecierpliwością na swojego opiekuna, jest bardzo wystraszona i nieszczęśliwa.

Jeśli ktoś rozpoznaje psiaka i może pomóc w ustaleniu jego właściciela, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.