Monumentalna inscenizacja ze wspaniałymi efektami wizualnymi w Wadowicach! Teatr KTO na wadowickim rynku
Na wadowickim rynku zapowiada się oszałamiające widowisko!

Monumentalna inscenizacja ze wspaniałymi efektami wizualnymi w Wadowicach! Teatr KTO na wadowickim rynku zaprezentuje kultowy już spektakl  „Ślepcy”, który dotąd grany był ponad 100 razy na całym świecie wzbudzając zachwyt zarówno widzów jak i krytyków teatralnych.

Spektakl „Ślepcy” w reżyserii Jerzego Zonia jest wstrząsającym studium kondycji ludzkiej. W niewyjaśnionych okolicznościach ludzie tracą wzrok. Epidemia rozpowszechnia się tak szybko, że wszyscy stają się wobec niej bezradni, a wybuchająca panika wprowadza chaos w pozornie ułożonym świecie. Monumentalne widowisko plenerowe – w 10 lat po premierze – w roku, w którym pandemia koronowirusa zatrzymała świat, jest jeszcze bardziej dotkliwą diagnozą współczesnych mechanizmów, nieracjonalnych wyborów, strachu, nieuczciwości i dezinformacji. Coś co wczoraj wydawało się fikcją, dzisiaj może okazać się rzeczywistością…

Spektakl prezentowany był m.in.: w Korei Południowej, Iranie, Meksyku, Kolumbii, Rosji, Kostaryce, a w najbliższy piątek (30.07) o godzinie 20:30 widzowie będą mogli go zobaczyć na Placu Jana Pawła II w Wadowicach

Organizatorzy wadowickiego plenerowego widowiska Wadowickie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Wadowicach proszą o stosowanie się do procedur sanitarnych związanych z pandemią.

Wstęp jest bezpłatny!

Trailer spektaklu:(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Szaweł 2021-07-28 10:43
No, nie wiem! Czy spektakl jest wystarczająco narodowy w formie i katolicki w treści, żeby go pokazywać w Wadowicach?
Chyba potrzebne będzie patriotyczne wzmożenie przeciwko takiej rzeczy.
Cytować
-6 #2 Kultura 2021-07-28 17:07
Brawa dla Burmistrza! Kultury nigdy dość !
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.