Na wadowickim stadionie Skawy odbędzie się piknik militarny. Przygotowano sporo atrakcji, zobaczcie szc
Wadowice organizują na stadionie piknik militarny

Na wadowickim stadionie Skawy odbędzie się piknik militarny. Przygotowano sporo atrakcji, zobaczcie szczegóły.

W niedzielę (1.08) w godzinach od 14:00 do 21:00 Urząd Miejski w Wadowicach na stadionie MKS Skawa organizuje piknik militarny. Zaprezentują się tutaj jednostki wojskowe, policja, straż pożarna, służba więzienna i stowarzyszenia proobronne, które będą prezentować swoje wyposażenie. Sporą atrakcją ma być rekonstrukcja historyczna bitwy z okresu II wojny światowej. Do zobaczenia będzie również samochód legendarnego Hansa Klossa a także prawdziwy czołg.

Nie zabraknie pokazu sztuk walki i samoobrony, testowania sprzętu do wykrywania min, żołnierskiej kuchni, strefy zabaw dla najmłodszych i wielu innych atrakcji.

Jako, że 1 sierpnia przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, nie zapomniano także o uczczeniu o godzinie 17:00 godziny "W".

Dla miłośników muzyki zaprezentują się orkiestry dęte z Choczni i Kleczy, a na koniec wystąpi Olga Avigail w koncercie szlagierów międzywojennych.

W ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 w Wadowicach podczas pikniku, od godziny 14:00, będzie działał utworzony  przez gminę Wadowice i „Neurocentrum Merta s.j.” punkt szczepień. Każdy chętny będzie mógł poddać się szczepieniu przez profesjonalny zespół medyczny wybraną przez siebie szczepionką  (Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Mieszkaniec 2021-07-26 20:33
Zorganizować to trzeba strajk przeciw ciulowi z łączan i niszczeniu miasta
Bo tak być nie może że to przechodzi bez echa a syf jest
Cytować
+4 #2 Bób*Homar*Dziczyzna 2021-07-27 19:10
"Gdy świat przestanie się zbroić,
A w wojsku zabraknie etatów,
Broń oddamy do hut,
A trepów do domu wariatów."
Cytować
+6 #3 jbrynkus 2021-07-27 20:19
legendarny to był sam Hans Kloss, a nie jego samochód.
Dziwny termin, wręcz profanacja, ale cóż jak niedouczeni goście biorą się za organizowanie imprez
Cytować
+5 #4 3xK 2021-07-27 21:53
Żenująco słabo to wygląda, żenująco :cry:
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.