Objazdowy Dom Kultury to wakacyjna, plenerowa propozycja dla dzieci zorganizowana przez Wadowickiego Cent
Objazdowy Dom Kultury. Taka propozycja dla dzieci na wakacje

Objazdowy Dom Kultury to wakacyjna, plenerowa propozycja dla dzieci zorganizowana przez Wadowickiego Centrum Kultury. W programie gry i zabawy animacyjne, pokazy iluzjonistyczne, magiczne eksperymenty oraz gigantyczne bańki mydlane! Wakacje nie muszą być nudne!

Pracownicy Wadowickiego Centrum Kultury wraz z instruktorami i zaprzyjaźnionymi animatorami odwiedzili już Stanisław Górny, Chocznię i Osiedle Westerplatte w Wadowicach.

W środę (22.07)  w godzinach od 11:00 do 14:00 pojawią się na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczy Dolnej. Kolejne wakacyjne zajęcia z Objazdowym Domem Kultury odbędą się 25 sierpnia na Osiedlu  Kopernika w Wadowicach.

Wstęp wolny. Wszystkie animacje zostaną przeprowadzone z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. WCK zaprasza do wspólnej zabawy.


(AŻ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.