Burmistrz  Augustyn Ormanty zaszalał podczas Dni Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas występu Krystyny Gi
Burmistrz dał czadu. Wyszedł na scenę i zaśpiewał z Krystyną Giżowską

Burmistrz  Augustyn Ormanty zaszalał podczas Dni Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas występu Krystyny Giżowskiej nieoczekiwanie wszedł na scenę i zaczął... tańczyć i śpiewać! Zobaczcie jak wyszło!

W weekend odbywają się Dni Kalwarii Zebrzydowskiej organizowane przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. W sobotę (15.06) widzowie, którzy tłumnie pojawili się pod sceną mogli zobaczyć i usłyszeć zespół Kiwi z Zatora, pochodzącą z Zebrzydowic Natalię Opyrchał z zespołem czy pośmiać się przy zielonogórskim Kabarecie Zachodnim.

Gwiazdą wieczoru była piosenkarka Krystyna Giżowska, znana m.in. z przeboju „Złote obrączki”. Podczas jej występu sporym zaskoczeniem było wejście na scenę burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyna Ormantego, który pokazał, że ma spory dystans do siebie i w dodatku potrafi się świetnie bawić: nie dość, że zaczął tańczyć to jeszcze... zaśpiewał!

Zobaczcie:

W niedzielę (16.06) od godziny 16:00 dalszy ciąg zabawy. Na stadionie MKS Kalwarianką wystąpią zespoły taneczne CKSiT i zespół ze Szkoły Muzycznej Yamaha z Wadowic. Po młodych wykonawcach zagra krakowski kwartet Alergen. Gwiazdą wieczoru będzie znana piosenkarka Patrycja Markowska. Natomiast drugim gwoździem programu będzie góralski zespół Baciary. Dni Kalwarii tradycyjnie zakończy pokaz sztucznych ogni.

Portal WadowiceOnline.pl jest partonem medialnym wydarzenia.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+18 #1 Olo 2019-06-16 11:44
I to na trzeźwo ;) Ma jaja ;)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.